Dizi Haberleri

Menajerimi Ara dizisi Koray kimdir? Hayrettin Karaoğuz rol aldığı yapımlar ve biyografisi

Menajerimi Ara dizisi Koray kimdir? Hayrettin Karaoğuz oynadığı yapımlar ve biyografisi, Dizi ve film severler için Menajerimi Ara dizisi Koray kimdir? Hayrettin Karaoğuz oynadığı yapımlar ve biyografisi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Menajerimi Ara dizisi Koray kimdir? Hayrettin Karaoğuz oynadığı yapımlar ve biyografisi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Menajerimi Ara dizisi Koray kimdir? Hayrettin Karaoğuz oynadığı yapımlar ve biyografisi

Menajerimi Ara Dizisi Koray Kimdir?

Ekranların çok bi hayli beğeni alan ve sıkı biçimde takip edilen dizisi olan Menajerimi Ara, bünyesine yeni karakterler eklemeye sürdürmekte. Bu haberimizin detay kısmında dizinin Koray kişiliği ile ilgili araştırılanlere yer vereceğiz.

Star TV kanalında bulunan, konu yönünden diğer dizilerinden bi hayli farklı olan ve seyircilerin dikkatini çekerken ilgisini üzerinde toplayan diziye, Hayrettin Karaoğuz’un hayat verdiği Koray kişiliği ekleniyor. Dizide aldığı rol yönünden keyifli, gülünç ve renkli bir kişilik olacak. Karakterinin bunun yanında alacağı rol ise olabileceken ajansa yeni katılan bir asistan olacak. Girdiği rol aracılığıyla dizinin daha renkli ve keyifli ilerlemesine neden olacak. Kalk Gidelim dizisinde oynarken, dizinin final yapma kararı alması üzerine Menajerimi Ara ekibi, Hayrettin’e dizide oynaması için teklif verdi. Kısa sürede olumlu biçimde dönüş almalarının ardından diziye katılmış oldu.

Menajerimi Ara Koray Kimdir?

Daha önce TRT1’de yayına giren Kalk Gidelim dizisiyle de tanıdığımız Hayrettin’in, Menajerimi Ara dizisine geçişinin ardından, orada hayat verecek olduğu Koray kişiliğinin kim olduğu seyredenler aracılığıyla araştırma konusu olmuştur. Koray kişiliğini hayat verecek oyuncu Hayrettin Onur Karaoğuz’dur. Yaptığı Youtube videoları ve ürettiği sosyal platform içerikleri ile tanıdığımız Hayrettin, kariyerinde sıçrama yaşamaya sürdürmekte. Böylelikle tanınan ve toplumun “Hayrettin” olarak tanıdığı komedyen, dizilerde oynamaya başlaması ile yalnızca sosyal platform kullanıcıları aracılığıyla değil televizyon takipçileri aracılığıyla da bilinmeye başladı.

Hayrettin Onur Karaoğuz Kimdir?

Eğitim- öğretim yaşamına İstanbul’da başlamıştır. Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nu bitirmiş ve Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ne geçmiştir. Burayı da bitirmiş ve üniversiteyi Kadir Has Üniversitesi’nde okumuştur. İntenette paylaşımı yaptığı videolar ve Youtube’da ürettiği içeriklerle tanınan Hayrettin, sunucu, oyuncu ve komedyendir. Kariyerine adım atmaya 2009 senesinde başlamıştır. Gelecekten Bir Gün isimli filmde 2009 senesinde Tolga kişiliğine can vermiştir. Aynı yıl Kızsız Adam isimli kısa film çekmiş ve bunu ünlü “Issız Adam” filmini tiye almak için çekmiştir. 2017 senesinde Vezir Parmağı isimli dizide Cumali karakteri ile yardımcı oyuncu olarak rol almıştır.

Yine 2017 senesinde Necati karakteri ile oynadığı İlk Öpücük filmi ile seyirci karşısına oturmuştur. Kendi ismini taşıyan Hayrettin isimli Show programı, Star TV’de yayınlanmıştır. Bu program 2011 senesinde başlamıştır. Daha sonra Harry Show isimli bir programla 2013 senesinde tekrar ekranlarda yer etmiştir. ATV’de yayına giren bu programdan sonra, en son TRT1’de yayına giren ünlü aile dizisi Kalk Gidelim’de rol almıştır. Burada Ercan karakteri ile karşımıza çıkan Karaoğuz, dizinin final yapmaya karar vermesi ile birlikte Menajerimi Ara dizisi ile sevenlerini yalnız bırakmıyor. Bu dizide Koray kişiliğini hayat verecek olan Hayrettin, sevenleri aracılığıyla bi hayli heyecanla bekleniyor.

 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu