Sinema Haberleri

Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara yeni bölümde büyük ikilem!

Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara yeni bölümde büyük ikilem!, Dizi ve film severler için Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara yeni bölümde büyük ikilem! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara yeni bölümde büyük ikilem! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara yeni bölümde büyük ikilem!

Menajerimi Ara 39.bölüm fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümde; Dicle ve Çınar’ın oyuncuları Timur ve Didem, ayrılma kararı alır. İkilinin sonu gelmeyen tartışmaları sonucu aldıkları ayrılma kararı, birlikte yer aldıkları reklam kampanyası ve dizinin akıbetini zora sokarken Dicle ve Çınar, Timur ve Didem’in ayrılmaması için güçlerini birleştirir. Menajerimi Ara yeni bölüm özeti ve fragmanı

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alper’in menajerliğini üstlenen Dicle, Ceyda’nın sert tepkisiyle karşılaşır. Kıraç ise kızı ve Ceyda içinde kalır. Mustafa Kırantepe, Çukur’un final bölümünün çekimleri sırasında gizemli bir biçimde ortadan kaybolur. Bunun üzerine, dizinin idari yapımcısı da Kırantepe’nin menajeri Kıraç’tan yardım ister. Kıraç ise hem Çukur’un final bölümünün konusunun sızdırılmaması için hem de bir an önce Mustafa Kırantepe’yi bulmak için gözünü karartır. Dicle, Barış, Emrah, Gülin, Jülide, Meral ve Aydın keyifli bir akşam yemeğine çıkarlar. Bunun yanı sıra, Dicle ve Çınar’ın oyuncuları Timur ve Didem, ayrılma kararı alır. İkilinin sonu gelmeyen tartışmaları sonucu aldıkları ayrılma kararı, birlikte yer aldıkları reklam kampanyası ve dizinin akıbetini zora sokarken Dicle ve Çınar, Timur ve Didem’in ayrılmaması için güçlerini birleştirir. Peride ise senaristinin konusunun çalınması kriziyle yüz yüze kalır.

Menajerimi Ara 39. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı | Video

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu