Dizi Haberleri

Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşındadır? Melisa Aslı Pamuk hakkında bilgiler

Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşındadır? Melisa Aslı Pamuk ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşındadır? Melisa Aslı Pamuk ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşındadır? Melisa Aslı Pamuk ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşındadır? Melisa Aslı Pamuk ile ilgili bilgiler

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Kırmızı Oda dizisi, tüm hızıyla sürdürmekte. Hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, son dönemin en fazla konuşulan yapımları içinde yer alıyor. Dizide bulunan oyuncular da, intenet üzerinden çok fazla araştırılıyor. O oyunculardan bir tanesi de, dizide Şehrazat kişiliğini canlandıran Melisa Aslı Pamuk. Melisa Aslı Pamuk’un yaşamı ile alakalı bilgileri merak eden seyirciler, intenet üzerinden bu konuyu inceliyor. İşte Melisa Aslı Pamuk’un yaşamı ile alakalı bilgiler…

Melisa Aslı Pamuk’un yaşamı ile alakalı bilgiler

14 Nisan 1991 tarihinde hayata gözlerini açan Melisa Aslı Pamuk, Hollanda doğumludur. Üniversite eğitimini de Hollanda’da alan güzel oyuncu, Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji okumuştur. 2011 senesinde gerçekleşen Miss Turkey yarışmasına katılan Pamuk, bu yarışmada birinci olmuştur. Daha bir çok yarışmada birincilik ödülü kazanan güzel oyuncu bunun yanı sıra mankenlik de yapmaktadır. İyi derecede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe ve Almanya bilen Pamuk, bi hayli başarılı bir isimdir. Güzellik yarışmalarındaki performansından sonra oyunculuğa başlayan Melisa Aslı Pamuk, bir çok başarılı yapımda yer almıştır.

Kurt Seyit ve Şura, Ulan İstanbul, Kara Sevda, Çarpışma ve Yeni Hayat gibi mühim yapımlarla seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu, son kez TV8’de yayına giren Kırmızı Oda dizisinin oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu