Oyun Haberleri

M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni video yayınlandı

M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni video yayınlandı, Oyun severler için M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni video yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni video yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni video yayınlandı

Hepimiz Mount & Blade oyunlarında ordumuzu genişletip, imparatorluklar kurup yönetmeye bayılıyoruz! Lakin önceden hiç oyunun öyküsünün nerelere dayandığını merak ettiniz mi? Oynanışıyla öne çıkıp hikayeyi geri planda bıraksa da özellikle Mount & Blade II: Bannerlord hikaye modu ile daha da haşır neşir olduğumuz Kalradya’nın hikayesi bi hayli ilgi çekici aslında. Taleworlds’ün paylaşımı yaptığı yeni video ise bizi Kalradya’da yaşayan ve ölümüne savaşan ulusların öyküsünün derinliklerine götürüyor.

  • İlginizi çekebilir: Bannerlord Online modu oyunu 800 kişilik bir MMO yapıyor

Mount & Blade II: Bannerlord hikaye modu videosu yayınlandı

Taleworlds’ün YouTube üzerinde paylaşımı yaptığı yeni video, Kalradya uluslarının hikayelerine ve birbirleriyle olan ilişkilerine daha yakında zamandan bakmamızı sağlıyor. Kuzeyin ormanlarında yaşayan Batanya Krallığı, doğuda hüküm süren Kuzaitler ve dört yanı mahmur İmparatorluk, yeni videoda bi hayli tatlı bir sunum ile yeniden karşımıza çıkıyor. Oyunun ana kampanyasına, hikaye moduna girerken bizi karşılayacak bu anlatım ile artık Kalradya’nın birbirinin kuyusunu kazan krallıklarının kökenlerini de öğrenebileceğiz.

Savaşın geri çekildiği ve yerini barışa bıraktığı kıtada, İmparatorluk içindeki yozlaşmayı ve içten içe çöküşü konu alınıyor. Eski düşmanlar İmparatorluk taktiklerini öğrenmeye başlarken, yenileri de kendilerininkini tasarlamış. Bu arada İmparatorluk’u birbirine bağlayan kemikler ağır ağır kırılırken bir sivil savaş baş göstermiş. Bu da oyuna başlarken neden bölünmüş bir İmparatorluk ile karşı karşıya geldiğımızı açıklıyor.

M&B II: Bannerlord hikaye modu için yeni bir video geldi

Hikaye modunu oynayanlar bilecektir, oluşturduğumuz kişiliğin ana amacı İmparatorluk sfakatlarını tek bayrak altında toplayarak birleştirmek. Bunu yaparken de yolumuza çeşitli önüne geçer çıkıyor. Taleworlds’ün yeni oyunda hikaye moduna ağırlık veriyor olması bi hayli iyi oldu diye düşünüyorum. Geçen güncellemelerle eklenen sandbox modu aracılığıyla dileyen oyuncular hikaye aracılığıyla yönlendirilmeden Kalradya’da kendi yollarını çizebilecekler. Ayrıca bir yıldan uzun süren erken ulaşım sürecinde oyunda yapılan büyük değişikliklerden haberdar olmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  • Bakınız: Mount & Blade II: Bannerlord – Nereden, Nereye?

Bunun yanında aşağıdaki bağlantılardan siz değerli okurlarımız için hazırladığımız Mount & Blade II: Bannerlord içeriklerine inceleyebilirsiniz.

  • İlginizi çekebilir: Mount & Blade II: Bannerlord Modları: En İyi 10 Mod
  • İlginizi çekebilir: Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim İnceleme

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu