Dizi Haberleri

Matrix 4 filmi fragmanı yayınlandı! Matrix 4 filmi ne zaman vizyona girecek?

Matrix 4 filmi fragmanı yayınlandı! Matrix 4 filmi ne zaman sinema severler karşısında olacak?, Dizi ve film severler için Matrix 4 filmi fragmanı yayınlandı! Matrix 4 filmi ne zaman sinema severler karşısında olacak? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Matrix 4 filmi fragmanı yayınlandı! Matrix 4 filmi ne zaman sinema severler karşısında olacak? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Matrix 4 filmi fragmanı yayınlandı! Matrix 4 filmi ne zaman sinema severler karşısında olacak?

Matrix 4’ün geleceği kesinleştikten sonra açıklamalarda bulunan başrol Keanu Reeves filmin ne zaman geleceği ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Covid-19 sürecinin Matrix 4’ü etkilemediğini ve tespit edilen tarihe vizyonda bulunacağını söyleyen Reeves filmin vizyon tarihini 22 Nisan 2022 olarak açıkladı.

Bill & Ted serisinin 30 yıl sonra tekrar sinemaseverler ile buluşması filmi olan Bill & TED 3: Face The Music filminde konuşan Keanu Reeves Matrix 4 ile ilgili mühim açıklamalarda bulundu.

Salgın nedeni ile çekimlerin ne hızda sürdüğini ve çekimlere ara verilip verilmeyeceği sorusu üzerine ‘Şov devam etmeli’ açıklamasında bulundu. Devam eden açıklamasında ‘Bilirsiniz, bazı etkili ve dikkatle hazırlanmış protokoller var. Film yapım ritmimiz etkilenmedi veya kesintiye uğramadı. Herkesin bu projeyi sevdiğini düşünüyorum’ diyen Reeves Matrix 4’ün çekimlerinin sekteye uğramadığını açıkladı.

19 yıl sonra tekrar bir araya gelen ekibin filmin en güzel hali için canla başla çalıştığının altını çizen Reeves Matrix 4’ün vizyon tarihinin 22 Nisan 2022 bulunacağını açıkladı. Matrix serisinin ilk 3 filminin konusunu yazan Lana Wachowski 4. Filmin de konusunu üstlenirken bunun yanı sıra oyuncu ekibinde bulunan Keanu Reeves’in dışında Carrie-Anne Moss’da yer alıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu