Dizi Haberleri

Masumlar Apartmanı Esat ölecek mi? Esat diziden ayrılıyor mu? Uğur Uzunel hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı Esat ölecek mi? Esat diziden ayrılıyor mu? Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Masumlar Apartmanı Esat ölecek mi? Esat diziden ayrılıyor mu? Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Masumlar Apartmanı Esat ölecek mi? Esat diziden ayrılıyor mu? Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Masumlar Apartmanı Esat ölecek mi? Esat diziden ayrılıyor mu? Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler

Yayına girdiği ilk günden bu yana büyük bir alakayla takip edilen Masumlar Apartmanı, tüm hızıyla sürdürmekte. 33. bölümüyle ekranlara gelen dizi, büyük bir heyecanı da içinde içinde yer alıyor. Dizinin son bölümünde Esat’ın yaralanması ise seyirciler aracılığıyla şaşkınlıkla karşılandı. Esat’ın yaralı olarak kurtulduğını gören seyirciler, intenet üzerinden Esat’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını araştırmaya başladı. İşte bu soruların cevabı ve Esat’ı canlandıran Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler…

Esat diziden ayrılıyor mu?

Dizinin yayına giren son bölümünde yaralanan Esat, dizinin takipçilerini korkuttu. Esat’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak eden seyirciler bu hususta araştırmalar yapıyor. Son bölümde Akın aracılığıyla saldırıya uğrayan ve yaralanan Esat’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ile alakalı net bir açıklama yapılmadı. Esat’ın durumu önümüzdeki hafta yayına girecek 34. bölümde belli olacak.

Uğur Uzunel ile ilgili bilgiler

12 Kasım 1988 tarihinde hayata gözlerini açan Uğur Uzunel, İzmir doğumludur. Eğitimini de doğup büyüdüğü İzmir’de alan Uzunel, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat dalında eğitim almıştır. Buradan mezun olduktan sonra oyunculuğa başlayan Uzunel, ilk kez Ağır Roman Yeni Dünya adlı yapımda yer aldı. En son TRT 1’de yayına giren Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosuna müdahil olan Uzunel, bu dizide Esat kişiliğine hayat vermektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu