Sinema Haberleri

Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölümde beklenmedik olaylar…

Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölümde beklenmedik olaylar…, Dizi ve film severler için Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölümde beklenmedik olaylar… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölümde beklenmedik olaylar… ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölümde beklenmedik olaylar…

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar gibi oyuncuların başrolünde olduğu Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde şoke edici gelişmeler yaşanacak. Han başına gelecekleri kabullenecek ve İnci ile şehirden uzaklaşmak isteyecek. Gittikleri yerde İnci’nin dile getirdiği şeyler ise onu çıkmaza sürükleyecek. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragman ve ayrıntı kısmı!

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, sonunda Naci’yi doktora götürür fakat hiç beklemediği bir durumla karşılaşır ve panikler. Safiye ise evde Okşan’la baş etmeye çalışırken öte yandan da Anıl’dan öğrendiklerinin şoku içindedir. Her zamanki gibi Gülben duruma el atar fakat işler daha da karışır. Han, başına gelecekleri kabullenmiş, artık kaçınılmaz sonu geciktirme derdindedir. İnci’yle baş başa şehirden biraz uzaklaşmak ister. Gittikleri yerde İnci’nin dile getirdiği şey ise içinde olduğu çıkmazın karanlığına güneş gibi doğar.

Masumlar Apartmanı 33. Yeni Bölüm (11 Mayıs 2021 Salı) Son Fragmanı yayınlandı izle! Büyük şok

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu