Dizi Haberleri

Masum 431.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti Kanal 7

Masum 431.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti Kanal 7, Dizi ve film severler için Masum 431.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti Kanal 7 konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Masum 431.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti Kanal 7 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Masum 431.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti Kanal 7

Masum 431.bölüm fragmanı ile heyecan 27 Mayıs 2021 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Masum yeni bölüm fragmanı izle, Masum 431.son bölüm merakla bekleniyor. Masum 431.bölüm fragmanını hd kalitede haberimizin detay kısmından izleyebilirsiniz.

Masum 431.bölüm fragmanı izle, 27 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 15:20’de canlı ve kesintisiz olarak Kanal 7 ekranlarından seyirci karşısına çıkacak.

Masum 431.bölüm fragmanı

Masum 431.bölüm canlı yayın 27 Mayıs 2021 Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Haftanın her günü seyirci karşısına çıkan Masum 431.bölüm fragmanı halen yayınlanmadı. Masum yeni bölüm fragmanı yayına girdiğinda yazımıza eklenecektir.

Masum bugün var mı, Masum yeni bölümde ne olacak, Masum son bölümde ne oldu gibi suallerin cevabını haberimizin devamında bulacaksınızdır.

Masum son bölüm özet

Mansi hastanedeki adamlarına Gopi’yi öldürmesini söyler. Gopi, canını kurtarmak adına bir çok yolu dener. Kokila Jagi’den kendilerine yardın etmelerine istese de bu istek kabul görmez. Jagi annesinin ısrarıyla Gopi’yi kurtarmaya karar verir. Arkadaşlarını bir araya toplayan Jagi, hastaneye gider ve Gopi’yi Mansi’nin adamlarından kurtarır. Kokila Jagi’nin Gopi’yi getirdiğini görür ve çok sevinir. Mansi ise Gopi’nin kaçtığını anlayınca çıldırır.

Masum yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız…

Masum konusu

Gopi genç ve güzel bir kızdır. Gopi ailesini kaybettikten sonra dayısı onu yanına alır. Lakin kuzeni Rashi ve annesi onu evde istemez. Gopi, iyi kalpli saf ve temiz kızdır. Kuzeni Rashi ve annesi ise açgözlü ve hırslı bireylerdir. Gopi’nin yaşamı konağa gelen Modi ile değişecektir. Modi Gopi’yi oğluna ister. Modi’nin oğlu Aham bunu kabul eder fakat Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersizdir.

Masum dizisi oyuncuları

Masum dizisinin başrollerinde Giaa Manek, Rucha Hasabnis yer alırken ikiliye Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım gibi isimler eşlik etmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu