Dizi Haberleri

Masum 430. bölüm Kanal 7 canlı izle – 26 Mayıs 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Masum 430. bölüm Kanal 7 canlı izle – 26 Mayıs 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle, Dizi ve film severler için Masum 430. bölüm Kanal 7 canlı izle – 26 Mayıs 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Masum 430. bölüm Kanal 7 canlı izle – 26 Mayıs 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Masum 430. bölüm Kanal 7 canlı izle – 26 Mayıs 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Kanal 7 ekranlarının bi hayli beğeni alan Hint dizisi Masum 430.yeni bölüm 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Haftanın her gün saat 15:20’da yeni bölüm yayına giren Masum son bölüm tek parça ve kesintisiz olarak yayına girecek. Her bölümü oldukça büyük beğeni alan Masum son bölüm canlı yayın bugün seyirci karşısına çıkıyor.

Masum 430.bölüm özet

Mansi hastanedeki adamlarına Gopi’yi öldürmesini söyler. Gopi, canını kurtarmak adına bir çok yolu dener. Kokila Jagi’den kendilerine yardın etmelerine istese de bu istek kabul görmez. Jagi annesinin ısrarıyla Gopi’yi kurtarmaya karar verir. Arkadaşlarını bir araya toplayan Jagi, hastaneye gider ve Gopi’yi Mansi’nin adamlarından kurtarır. Kokila Jagi’nin Gopi’yi getirdiğini görür ve çok sevinir. Mansi ise Gopi’nin kaçtığını anlayınca çıldırır.

Masum son bölüm özet

Gopi, Mansi ve Premila’nın gerçek düşüncelerini öğrenince çok üzülür. Onu bir sandalyeye bağlamışlardır. İki asıl yapacaklarını sona saklar. Shekar eve gelir ve Gopi ondan yardım ister. Lakin Shekar Gopi’ye çok kötü davranır. Gopi bir biçimde Kokila’ya haber vermek ister. Aklına bir fikir gelen Gopi, Shekar’ın ayakkabılarının altına tehlikede olduğunu yazar. Shekar’ın ayaklarını gören Kokila durumu anlar ve Gopi’yi kurtarmak için harekete geçer.

Masum 430.bölüm tek parça ve HD izlemek için tıklayınız.

Masum konusu

Gopi genç ve güzel bir kızdır. Gopi ailesini kaybettikten sonra dayısı onu yanına alır. Lakin kuzeni Rashi ve annesi onu evde istemez. Gopi, iyi kalpli saf ve temiz kızdır. Kuzeni Rashi ve annesi ise açgözlü ve hırslı bireylerdir. Gopi’nin yaşamı konağa gelen Modi ile değişecektir. Modi Gopi’yi oğluna ister. Modi’nin oğlu Aham bunu kabul eder fakat Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersizdir.

Masum dizisi oyuncuları

Masum dizisinin başrollerinde Giaa Manek, Rucha Hasabnis yer alırken ikiliye Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım gibi isimler eşlik etmektedir.

Masum haftanın her günü saat 15:20’da Kanal 7 ekranlarından canlı yayın, ful HD olarak seyirciyle buluşmaktadır. Masum yeni bölüm canlı ve kesintisiz olarak 26 Mayıs Çarşamba günü Kanal 7’de.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu