Dizi Haberleri

Martin Scorsese’nin yeni filminden ilk kare

Martin Scorsese’nin yeni filminden ilk kare, Dizi ve film severler için Martin Scorsese’nin yeni filminden ilk kare konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Martin Scorsese’nin yeni filminden ilk kare ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Martin Scorsese’nin yeni filminden ilk kare

Paylaşılan fotoğrafta Lily Gladstone ile bir masada oturan DiCaprio, oynadığı rol için her kılığa girmekten kaçınmadığını tekrar göstermiş oldu. 46 yaşındaki oyuncu, Enest Burkhart rolünde çok değişik bir görünümle karşımıza çıktı.

Çekimler 19 Nisan’da başladı

Oscar ödüllü Eric Roth’un Scorsese ile birlikte konusunu kaleme aldığı film, 1920’lerde Oklahoma yerlilerinin topraklarında petrol keşfedildikten sonra katledilmeleri konu ediniyor.

Filmin kadrosunda bulunan Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun bunun yanında; Lily Gladstone, Jesse Plemons, Cara Jade Myers, Janae Collins, Jillian Dion, William Belleau, Jason Isbell, Louis Cancelmi, Scott Shepherd, Sturgill Simpson gibi ünlü isimler yer alıyor.

Korona virüs sebebiyle ertelenmişti

Scorsese, korona virüs sebebiyle bir seneden uzun zamandır filmin çekimlerini erteliyordu fakat yönetmen, 19 Nisan’da çekimlere başladı. Kendisinin ve Eric Roth’un konusuna dayanarak yapımcılığını ve yönetmenliğini üstüne aldığı filmle alakalı geçen ay bir bilgilendirmede bulundu. Scorsese filminin yapımına nihayet başlamaktan heyecan duyduğunu dile getirdi:

“Bu hikayeyi hadiselerin yaşandıği yerde anlatabilmek olağanüstü derecede mühim; zamanın ve bireylerin doğru bir biçimde tasvir etmemiz son derece kritik.”

Filmin, Apple’ın sağladığı fon ile birlikte Paramount aracılığıyla sinemalarda yayına girmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu