Oyun Haberleri

Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı

Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı, Oyun severler için Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı

Mario Golf: Super Rush için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Nintendo kaytan bıyıklı dostumuzu bildiğiniz gibi platform oyunlarının bunun yanında sportif yönüyle de farklı zamanlarda parlatmaya sürdürmekte. Tenis, kart yarışı ve futbol derken Mario’nun ustalaştığı spor dallarından birisi de Golf olmuştu. Nintendo’nun Mario Golf: Super Rush ile alakalı yaptığı yeni açıklamalar ve oyunun yeni videosu şu biçimde;

Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı

Mario Golf: Super Rush ile Mario Golf serisi, şuana dekki en bi hayli hızlı versiyonuyla geri dönüyor. Oyuncular, oyun 25 Haziran 2021’de Nintendo Switch’te çıkışını yaptığında farklı çok oyunculu modlarda yahut tek başlarına çeşitli Mushroom Kingdom karakterlerine katılabilirler. Yeni fragman renkli kadroyu, yeni bir modu ve farklı parkurları tanıtıyor.

Mario Golf: Super Rush öne çıkan özellikler 

Çeşitli oyun stilleri:

  • Basit kontroller: Basit tuş kontrolleri, hem yeni oyuncular hem de işinde uzman profesyoneller için işi kolay bir hale getirir. Nişan almak, şut gücünü seçmek ve topu uçurmak bu kadar basit. Ek olarak, Joy-Con kumandasını golf sopası gibi tutarak hareket kontrollerini kullanmak olabilecekdür *
  • Yararlı araçlar: Kavisli bir vuruş, tehlikelerden kaçınmak için etkili bir tekniktir ve topa spin koymak, yere indikten sonra yuvarlanma şeklini etkiler. Eğimin açısına uyum sağlayan bir atış göstergesi ve araziyi okumayı kolaylaştıran bir tarama dahil olmak üzere parkuru fethetmeye yol gösterecek çeşitli özellikler mevcuttur.
  • Tanıdık yüzler ve aile ve arkadaşlarla oynamak: Oyuncular, her biri farklı güçlere sahip ve kendi benzersiz özel hareketleriyle donatılmış 16 Mushroom Kingdom kişiliğinden bir araya gelen bir kadro içinden seçim yapabilirler. Pauline, Chargin ’Chuck ve King Bob-omb seride ilk kez bulunacak. Oyuncular, farklı modlarda hem yerel hem de çevrimiçi ** olmak üzere en fazla üç oyuncuyla birlikte çim sahaya çıkabilir.
  • Çeşitli parkurlar: Standart sahalardan özel tehlikeleri olan sahalara kadar her tur golf farklıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı lüks yer var.

Mario Golf: Super Rush videosu yayınlandı

Çeşitli modlar:

  • Speed Golf: Yeni bi hayli hızlı tempolu Speed ??Golf modunda, oyuncular ilk önce topu batırmak için birlikte golf oynar ve sahada yarışır. Topa doğru koşarken dayanıklılığı yeniden kazanmak ve parkurun çeşitli tehlikelerinden kaçınmak için eşyaları toplamak mühimdir. Oyuncular bunun bunun yanında zaferi kendi lehlerine çevirmek için özel çizgiler ve şutlar kullanabilirler
  • Battle Golf: Speed Golf’ün daha çılgın bir çeşidi olan Battle Golf’te aynı anda dokuz delik oyunda. Üç delik atan ilk oyuncu zaferi talep eder, bundan dolayı rakiplerin önünde durmak yahut kaybetme riskini almak mühimdir.
  • Standard Golf: Standart Golf’te her vuruş sayılır ve en düşük puan kazanır.
  • Golf Adventure: Solo oyuncular, Mii karakterlerini Golf Adventure’daki prestijli bir golf kulübüne kaydederken çaylaktan profesyonele geçebilirler. Tanıdık Mushroom Kingdom karakterleriyle etkileşim kurarken, nasıl oynanacağını ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenebilirler. Tecrübe kazanmak, ardından çok oyunculu modlarda kullanılabilen kişiliğin düzeysini yükseltmeyi olabilecek kılar.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu