Sinema Haberleri

Maraşlı 19.bölüm fragmanı yayında! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

Maraşlı 19.bölüm fragmanı yayında! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?, Dizi ve film severler için Maraşlı 19.bölüm fragmanı yayında! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Maraşlı 19.bölüm fragmanı yayında! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Maraşlı 19.bölüm fragmanı yayında! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Maraşlı yeni bölümde; Mahur, halası Hamiyet ile birlikte yeni bir evde yaşamaya başlar. Aziz ve İlhan’ın ölümünden sonra devam eden soruşturmayı Savcı Tolga yürütmektedir. Maraşlı, Mahur’u uzaktan da olsa görmeye gittiğinde o sırada Savcı Tolga elinde çiçekler ile gelir. Maraşlı ve Mahur yeniden bir araya gelebilecek midir? İşte Maraşlı yeni bölüm fragman ve ayrıntı kısmı!

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Hayatımın en acı günüymüş, bilmiyordum! Halbuki en mutlu günü de olabilirdi.”

Maraşlı, cezaevinde tanıştığı koğuş ağası Fuad’ın yaşamını kurtarır. Fuad ve Maraşlı o günden sonra kardeş gibi olurlar. Maraşlı delil yetersizliği sebebiyle beraat eder. Fuad, Maraşlı’yı tüm yaşamını etkileyecek bir teklifte bulunur. Maraşlı bu teklifi kabul edecek midir?

Maraşlı 19. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı | Video

Mahur, halası Hamiyet ile birlikte yeni bir evde yaşamaya başlar. Aziz ve İlhan’ın ölümünden sonra devam eden soruşturmayı Savcı Tolga yürütmektedir. Maraşlı, Mahur’u uzaktan da olsa görmeye gittiğinde o sırada Savcı Tolga elinde çiçekler ile gelir. Maraşlı ve Mahur yeniden bir araya gelebilecek midir?

Maraşlı’nın tahliye haberini alan Savaş ise Savcı Tolga’nın başına bela bulunacağından emindir. Bu nedenle Savcı Tolga’nın arabasına tehdit mesajı bırakır. Ama Savcı hiç aldırış etmez. Savaş’ın yeni planı ne olacaktır?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu