Dizi Haberleri

Mansur Yavaş, Armağan Çağlayan’ı reddetti

Mansur Yavaş, Armağan Çağlayan’ı reddetti, Dizi ve film severler için Mansur Yavaş, Armağan Çağlayan’ı reddetti konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Mansur Yavaş, Armağan Çağlayan’ı reddetti ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Mansur Yavaş, Armağan Çağlayan’ı reddetti

Armağan Çağlayan, son haftalarda YouTube üzerinde yaptığı yayınlarla gündeme geliyor. Yaptığı yayınlar neticesinde bi hayli içten sorular Soran Çağlayan, son kez Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş’ı programına davet etti. Lakin Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş, Çağlayanın bu program teklifini reddetti. Reddetme gerekçesi olarak ise işiyle konuşulmak istediğini açıkladı.

Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş’ın böyle konuşulmak istemediğini, eşiyle konuşmak istediğini söylemiş. Ayrıca komünist Parti belediye başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu da armağan Çağlayan’ın program teklifini reddetmiş. Programı reddetme nedeninin ise Mansur Yavaş ile aynı olduğu düşünülüyor. Ayrıca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da ağırlamak istediğini söyleyen armağan Çağlayan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın hiçbir zaman kendi programına çıkmayacağını tahmin ettiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu