Dizi Haberleri

Lucifer 6. Sezon Yeni Karakterlere Yer Verebilir

Lucifer 6. Sezon Yeni Karakterlere Yer Verebilir, Sinema ve dizi takipçileri için Lucifer 6. Sezon Yeni Karakterlere Yer Verebilir konusunu ele aldık.. Yazımızda Lucifer 6. Sezon Yeni Karakterlere Yer Verebilir ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Lucifer 6. Sezon Yeni Karakterlere Yer Verebilir

Lucifer dizisinin yürütücü yapımcılarından Joe Henderson’ın yaptığı açıklamalara göre, 6. sezon en az bir yeni karaktere yer verecek.

Lucifer’ın ekranlara veda edeceği 6. sezonda, diziye yeni bir kişiliğin katılabileceği bilgisi verildi. Dizi, özellikle 3. sezonundan sonra Netflix’in en fazla izlenen orijinal yapımlarından biri olmuştu. Tom Ellis’in başrolünde olduğu Lucifer’ın 5. sezonunun bir önceki günlerde kalan bölümleri yayınlandı. Seyirci, Lucifer’ın yeni bölümlerine devam ederken, tahtına geçecek bir sonraki varisi arayan Tanrı’nın (Dennis Haysbert) Dünya’ya inişine tanıklık etti.

Aslını söylemek gerekirse Lucifer’ın 5. sezonu ile finalini yapması bekleniyordu. Lakin Ellis’in Netflix’le olan anlaşmasi yenilenince, dizi sürpriz bir 6. sezonla yayın yaşamına devam etme kararı aldı. Bu sezon ile Lucifer, seyircinin 5. sezondan beri hazır olduğu vedayı kesinlikle gerçekleştirecek. Kalan 10 bölümde, Lucifer’ı yeni Tanrı konumunda izlerken, Chloe Decker (Lauren German) ile olan ilişkisinin devamına tanıklık edeceğiz. Diziyle alakalı yapılan açıklamalarda final sezonunun bi hayli farklı olduğu bilgisi yer alıyor, yani seyirciyi yeni sezonda bir çok sürpriz bekliyor gibi görünmekte.

Lucifer 6. Sezon, Yeni Karakterlere Yer Verebilir

Dizinin yürütücü yapımcıları Ildy Modrovich ve Joe Henderson, Lucifer’daki son gelişmeler üzerine TVLine ile yaptıkları bir röportaj sırasında, 6. sezonda bizi nelerin beklediğinden bahsetti. İkili, bu sezonun final sezonu olmasına rağmen diziye en az bir yeni kişiliğin mutlaka katılacağından söz etti. Aslını söylemek gerekirse önceki sezonlarda yer verilmesi hedeflenen fakat ardından kurguda kesilip atılacağını düşündükleri bir kişiliğin 6. sezonda değerlendirilme olasılığına dair sorulan sorulara ise Henderson “Bu güzel bir soru.. 6. sezonda gelecek olan yeni karakter, 5. sezonun bir parçası değildi. Bu, tam anlamıyla yeni bir karakter.” ifadelerini tercih ederek yanıt verdi.

Şimdilik Lucifer’ın 6.sezonu için resmi olarak duyrulan iki yeni karakter var; Brianna Hildebrand’ın oynayacağı asi melek Rory ve Merrin Dungey’nin Amenadiel (D.B. Woodside) ile bir ilişki kuracak olan, üniformalı bir polis olan Sonya’sı. Bu iki yeni karakterden birinin, Henderson’ın söz ettiği karakter olup olmadığı ise halen kesin değil. Bunun yanı sıra, Lucifer’ın 6. sezonu için hikâyeye üçüncü bir yeni kişiliğin dâhil olma ihtimali de var, fakat bu diziyi biraz kalabalık duruma sokabilir.

Yeni karakterlerin bunun yanında, Lucifer’ın 6. sezonu ile ilgili birkaç detay daha mevcut. 6. sezonda geçmiş sezonlar içinde geçişler olacak, ve son 10 bölümden biri Lucifer’ın şuana dekki en masraflı yapımı olacak. Lucifer’ın Tanrı olmanın altından nasıl kalkacağı ve Dan Espinoza’nın (Kevin Alejandro) dirilip dirilmeyeceği gibi sorular ise hala belirsizliğini koruyor.

Kaynak: TVLine, ScreenRant

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu