Oyun Haberleri

Lost Judgment duyuruldu

Lost Judgment açıklamaldu, Oyun severler için Lost Judgment açıklamaldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Lost Judgment açıklamaldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Lost Judgment açıklamaldu

Sega yaptığı resmi açıklama ile Lost Judgement oyununu resmi olarak açıkladı. Oyun sabah saatleri civarında Japonya PSN üzerinden gözükmüş ve hemen akabinde sistemden kaldırılmıştı. Tabi bu süre zarfında durumu fark eden bazı oyuncuların alakalı görselleri aldığını ve oyunun en azından yapım aşamasında olduğunu öğrenmiştik. Ortaya çıkan bu sızıntı ardından bekleme yapmayan Sega resmi açıklama ile birlikte Judgement’ın devamı olan Lost Judgement oyununu duyurmuş oldu.

Lost Judgment açıklamaldu

İlk oyunda olduğu gibi Takuya Kimura aracılığıyla canlandırılan Takayuki Yagami isimli avukatı kontrol edeceğimiz oyunda hadiseleri kendi dedektiflik metotlarımize göre çözmeye çalışacağız. Tabi Yakuza serisinde ve bir önceki oyunda olduğu gibi yine sürekli olarak yumruk ve tekmelerimize başvurmamız ve çevrede ne bulduysak düşmanların başına başına indirmemiz gerekecek.

Lost Judgment duyuruldu

Oyunun yapımcısı olan  Toshihiro Nagoshi yeni oyunun çok daha yüksek aksiyon içereceğini belirtmiş. Ayrıca Yakuza oyunlarındaki drama ağırlıklı işleyişe göre Judgement serisinin olay örgüsünün daha diken üzerinde tuttuğunu da kelimelerine eklemiş.

Yeni oyunda bir intikam cinayeti ortaya çıkacak ve fotoğrafların yayılması üzerine işin perde aslını çözmek bize düşecek. Bir önceki oyunda da bulunan Tiger ve Crane dövüş stillerine yeni oyunda Snake dövüş stili de eklenecek. Oyunun görsel ve karakter ayrıntı kısmı hususunda ise gerçekten fazla iyi durduğunu belirtmemiz gerek. Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One için geliştirilen oyunun 24 Eylül 2021’de global olarak çıkacağı da bilgisi verildi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu