Sinema Haberleri

LOL Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri – LOL Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

LOL Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri – LOL Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için LOL Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri – LOL Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. LOL Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri – LOL Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

LOL Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri – LOL Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

LOL – Leauge of Legends çıktığı ilk günden bu yana dünyanın birden fazla ülkesinde popüler olmayı başarmıştır. LOL çok kısa bir zaman zarfında oyunların zirvesine ulaşmıştır. Oldukça fazla oynanan bu oyun adını çok açıkladığundan bu oyunu oynamak isteyen kişi sayısı da fazladır. LOL oynamak isteyen bireylerin bilmesi gerekenlerden birisi de LOL – Leauge of Legends sistem gereksinimleridir. İşte LOL sistem gereksinimleri ile alakalı tüm bilgiler…

LOL – Leauge of Legends Gereksinimleri

LOL ülkemizde ve dünya çapında en fazla oynanmış oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Günümüzde de zirvelerde olan LOL – Leauge of Legends oyunu yeni bir çok oyuncuya sahiptir. Yeni oyuncuların oyunu daha güzel oynayabilmesi için sistem gereksinimlerine uygun bilgisayar edinmeleri gereklidir. Sistem gereksinimlerinin oyuna uygun olması oyun oynarken yaşanacak olan sıkıntıların önüne geçer.

LOL – Leauge of Legends Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunu oynayan bireylerin yaşadığı en büyük sorun FPS sorunudur. Bu sorunlar ise donanım veya sistem gereksinimleri eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı sistem gereksinimlerine göre oyunları indirmek veya ona göre bilgisayar edinmek gereklidir. LOL – Leauge of Legends sistem gereksinimleri içinden minimum ve önerilen gereksinimler ise alt tarafta bahsedilmiştir.

LOL – Leauge of Legends PC Donanım Özellikleri

LOL oyuncuları için PC çok mühimdir. Çünkü LOL – Leauge of Legends oyunun tadı en güzel PC de çıkar. PC Donanım özellikleri de oyun için mühimdir. Donanım özellikleri oyuna uymadığı sürece oyuncular LOL oynayamazlar. LOL oynamak için önerilen sistem gereksinimleri ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli işlemci (SSE2 Yönerge Kümesi veya daha üst sürüm desteklemeli)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 yahut AMD Radeon HD 5670
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: DirectX v9.0c
 • Ekran Çözünürlüğü: 1900×1200’e kadar

LOL – Leauge of Legends Minimum Sistem Gereksinimleri

LOL – Leauge of Legends oynamaya ekranlara gelecek bireylerin araştırmaya koyuldukları konulardan olan sistem gereksinimleri içinde minimum olan gereksinimler aşağıda bahsedildiği gibidir:

 • İşletme Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: 2 GHz İşlemci (SSE2 yönerge kümesi veya daha üstünü desteklemeli)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Shader 2.0b Sürümü Uyumu
 • DirectX: DirectX v9.0c yahut daha üst sürüm desteği
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920×1200’e kadar

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri – 8 Days to Die Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Among Us Sistem Gereksinimleri – Among Us Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu