Dizi Haberleri

Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı!

Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı!, Dizi ve film severler için Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı!

Bir dönemin popüler dizisi Leyla ile Mecnun’un tekrar yayınlanacağını iddiası dizinin takipçilerini heyecanlandırmıştı. Bu iddianın ardından dizinin takipçileri, Leyla ile Mecnun’un tekrar başlayıp başlamayacağını intenet üzerinden araştırmaya başlamıştı. Konuyla alakalı dizinin başrol oyuncularından olan Ahmet Mümtaz Taylan’dan açıklama geldi.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de Leyla ile Mecnun’un tekrar yayınlanacağı iddiası son haftalarda bi hayli konuşulmuştu. Konuyla alakalı hem Acun Ilıcalı’dan hem de Leyla ile Mecnun ekibinden bir açıklama gelmezken, dizinin başrol oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan bu sessizliği bozdu.

Taylan, dizinin tekrar çekilmesinin gündemde olduğunu söylerken, hem kendisiyle hem de dizi ekibiyle görüşmelerin sürdüğinü açıkladı. Taylan bunun bunun yanında bu görüşmelerin son noktaya geldiğini belirtirken, her şeyin yolunda gitmesi halinde dizinin bu yaz tekrar çekilme ihtimalinin kuvvetli olduğunu dile getirdi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu