Oyun Haberleri

League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo, Oyun severler için League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

League of Legends şampiyon güncellemelerine Dr.Mundo ile sürdürmekte. Firma bildiğiniz gibi uzun süredir çok tercih edilmeyen ve meta dışı kalan şampiyonlarda revizyona gidiyor. İşte bu revizyonların yeni durağı ise Dr.Mundo oldu. Şampiyonu hala kullanan bir oyuncu olarak bazı değişiklikler hoşuma gitmese de oynayıp görme taraftarıyım diyebilirim. Belki eski haline göre daha seveceğim bir yetenek sistemi de karşıma çıkabilir. Riot Games şampiyonun güncellemesi ile ilgili bilgiler verdiği gibi kabiliyetleri hususunda da açıklama yaptı. Bu bilgiler ise şu biçimde;

Dr. Mundo’ya 11.12 Yaması’nda görsel ve oynanış güncellemesi geliyor

Kafayı sıyırmış, feci biçimde cinayete meyilli ve korkutucu biçimde mor Dr. Mundo, Zaun halkının büyük bir bölümünü özellikle de karanlık gecelerde eve kapanmaya zorlayan şeylerden biri. Kendini bir doktor olarak gören canavar, bir zamanlar Zaun’un en ünlü akıl hastanesinde bir hastaydı. Dr. Mundo tüm personeli “iyileştirdikten” sonra bir zamanlar tedavi gördüğü boş koğuşlarda kendi hastanesini açtı ve sürekli olarak deneyimlediği etik dışı ameliyatları taklit etmeye başladı. İlaçlarla dolu dolaplar ve sıfır tıbbi balakayla artık kendisini her enjeksiyonda daha da dehşet verici bir canavara dönüştürüyor ve ofisinin yakınına gelen talihsiz “hastalara” korku saçıyor.

League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

Güncellenen Oynanış

Pasif – Nereye İsterse Oraya Gider

Dr. Mundo kendisine isabet eden bir sonraki kitle kontrolü etkisine karşı direnir, bunun yerine mevcut canını kaybeder ve yakınına bir kimyasal haznesi bırakır. Dr. Mundo haznenin üzerinden geçerek onu alabilir. Hazne azami canının belli bir kısmını yeniler ve pasifinin bekleme zamanını azaltır. Rakipler haznenin üzerinden geçerek onu yok edebilir.

Ayrıca Dr. Mundo’nun can yenilemesi azami canına bağlı olarak artar.

Q – Mikroplu Testere

Dr. Mundo isabet ettiği ilk rakibe mevcut canına bağlı olarak büyü hasarı veren ve onu yavaşlatan mikroplu bir testere fırlatır.

W – Şok Terapisi

Dr. Mundo kendisini birkaç saniyeliğine çarparak yakınındaki rakiplere sürekli olarak büyü hasarı verir ve aldığı zararın belli bir kısmını gri can olarak biriktirir. Dr. Mundo sürenin sonunda yakınındaki rakiplere anlık büyü hasarı verir ve bu saldırı bir rakibe isabet ederse gri canına eşdeğer miktarda iyileşir (saldırı yalnızca minyonlara yahut canavarlara isabet ederse daha az iyileşir). Dr. Mundo, Şok Terapisi’ni yeniden tercih ederek kabiliyetin etkilerini erken sonlandırabilir.

E – Beyin Sarsıntısı

Pasif – Dr. Mundo eksik canına bağlı olarak git gide artan ilave saldırı gücüne sahiptir.

Aktif – Dr. Mundo “sağlık” çantasını bir rakibin başına geçirerek ona eksik canına bağlı olarak fiziksel hasar verir. Rakip katledilirse uzağa savrularak temas ettiği rakiplere bu kabiliyetin asgari zararını verir.

R – Doz Aşımı

Dr. Mundo vücuduna kimyasal pompalayarak anlık olarak eksik canının yüzdelik bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşir. Daha sonra uzun bir süre boyunca azami canının belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşirken ilave hareket hızı ve saldırı gücü kazanır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu