Dizi Haberleri

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay de Maske’ için çekimler başladı. İşte La Hay de Maske filminin oyuncu kadrosu…

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay de Maske’ için çekimler başladı. İşte La Hay de Maske filminin oyuncu kadrosu…, Dizi ve film severler için La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay de Maske’ için çekimler başladı. İşte La Hay de Maske filminin oyuncu kadrosu… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay de Maske’ için çekimler başladı. İşte La Hay de Maske filminin oyuncu kadrosu… ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay de Maske’ için çekimler başladı. İşte La Hay de Maske filminin oyuncu kadrosu…

Komedi türünde olan La Hay De Maske filmi çekimleri geçen hafta başlamıştı.

Dünyada bi hayli ses getiren ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel‘in komedi türüne bir araya getirilen Türkiye versiyonu olan filmin çekimi Ankara Kızılcahamam bölgesinde yapılıyor. Bir soygun filmi olan La Hay De Maske’deki karakterlerine Türkiye’den şehirlerin ismi veriliyor.

Bakanlık aracılığıyla alınan özel izin ile birlikte La Hay De Maske’nin çekimleri için düğmeye basıldı. Filmin oyuncuları içinde Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan yer alıyor. Filmdeki karakterlerin ismi, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi şehirlerden oluşacak.

La Hay De Maske, Sineline imzası taşıyor. Yönetmen koltuğundaysa Sefa Özçelik yer alıyor. Prodüksiyonda Timur Medya yer alıyor. La Casa De Papel’in bir soygun dizisi olduğu herkeslerce bilinmektedir. Netflix’te olan dizi, böylece komedi türünde olmuş olacak. La Hay De Maske’nin hangi tarihte sinemalara yansıyacağıysa halen tam anlamıyla bilinmemektedir.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu