Dizi Haberleri

La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon fragmanı yayınlandı

La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon fragmanı yayınlandı, Dizi ve film severler için La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon fragmanı yayınlandı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon fragmanı yayınlandı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon fragmanı yayınlandı

La Casa De Papel takipçilerini meraklandıran gelişme için geri sayım başladı. 5.sezonu Netflix platformunda yayınlacağı için merakla bekleniyor. 

5.sezonun tarihleri bilgisi verildi. Bu sezon 2 bölümde ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 

La Casa De Papel fragman izle!

5.sezonun birinci kısmı 3 Eylül 2021’de Netflix’te yayınlacak. 2.kısım ise 3 Aralık 2021 tarihinde yine Netflix üzerinden yayına girecek. 

5.sezonda nelerin beklediği merak konusu olurken, yapılması imkansız gibi gelen soygunun gerçekleşmesi umuluyor. Yayınlanacak 5.sezon dizinin biteceği sinyalini vermiş olsa da verilen bir röportajda 6.sezonun kaçınılmaz olduğu gerçeği haberlere yansıdı. 

Sevilen oyuncunun vermiş olduğu röportaj iki açık ucu yansıtırken, bitmemesi yönünde kararının daha baskın olduğu anlaşıldı. 

İlk olarak 2017 Mayıs ayında yayınlanarak büyük büyük alkış alan ve 2021’e kadar uzanan bu dizide yaşananlar oyuncu aracılığıyla çok güzel geçtiğini vurguladı. Hızla büyüyen dizide gelişmeler 5.sezona kadar sürükledi. 

Dizi tam bir soygun konseptine uygunluğuyla Netflix dizisi olduğundan kaliteli içerikleriyle seyredenlerin başını döndürmeye sürdürmekte. Yarım bırakılmadan ve sıkılmadan tam tadında bir dizidir. İspanyol içerikli olan dizinin konusu ise, suç dizisidir. Amaçları para çalmak değil para basmak olan soyguncular işlerini ellerinden gelebileceği kadar uzatıyor. Klasik bir hırsız dizisinden bu yanıyla farklı olmasıyla dikkatleri üzerine çekti. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu