Dizi Haberleri

Kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alacak

Kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alacak, Dizi ve film severler için Kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alacak konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alacak ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alacak

Ülkemizde televizyon kanallarında her zamanda birbirinden farklı yeni diziler yayınlanmaya başlıyor. Ekranlar yeni bir dizi ile tanışıyor ekranların yeni dizisi kusursuz adlı dizide ünlü oyuncular Aybüke Pusat ile Furkan Andıç rol alıyor. Bu haberin ardından oyuncuların hayranları büyük bir sevinç yaşadı.  Dizinin, intenet dizisi olması düşünülüyor. Henüz diziyle alakalı net bir açıklama yapılmazken, dizinin başrol oyuncuları belirlendi.

Bu bağlamda kusursuz dizisinin başrollerinde Aybüke Pusat ile Furkan Andıç bulunacak. Ayrıca dizide Büşra Develi’nin de bulunacağı düşünülüyor. Büşra Develi önceden her yerde sen adlı yazlık dizide rol almıştı. Kusursuz dizisinin senaristine bakacak olursak dizinin konusunu Kerem deren yazdı. Ayrıca Kırmızı oda dizisinin başarılı yönetmeni Cem Karcı, kusursuz dizisinin yönetmenliğini yapacak. Bu açıdan dizinin mühim isimlerden buluştuği düşünülürse kusursuz dizisi ekranların en fazla bi hayli beğeni alan dizileri arasına girmeyi başarabilir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu