Dizi Haberleri

Kuruluş Osman 56. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Kuruluş Osman yeni son bölüm izle

Kuruluş Osman 56. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Kuruluş Osman yeni son bölüm izle, Dizi ve film severler için Kuruluş Osman 56. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Kuruluş Osman yeni son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kuruluş Osman 56. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Kuruluş Osman yeni son bölüm izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kuruluş Osman 56. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Kuruluş Osman yeni son bölüm izle

ATV ekranlarının reyting birincisi dizisi Kuruluş Osman 56.yeni bölümüyle bu akşam seyirci karşısına çıkıyor. Sevilen tarihi dizi her bölümüyle seyircilerden büyük beğeni alıyor.

Kuruluş Osman 56.bölüm

Dizinin bu bölümünde Osman Bey, Malhun Hatun’un desteği aracılığıyla Bizans ve Moğol ordularına karşı çıkacak. Türk obalarının hayatta kalmak adına vereceği bu savaşta Savcı Bey sırtından bıçaklanacak.

Asker toplamaya başlayan Nikola ise Umur Bey’in obasına saldırı düzenleyecek. Umur Bey ise kendisinin Nikola’ya karşı gelmediğini göstermek istese de, Malhun Hatun’un yaptıkları sebebiyle işi çok zordur. Umur Bey kızı Malhun Hatun’u ağabeylerinin yanına sürgüne gönderecek.

Savaşta ağır yaralanan Savcı Bey’in durumu ve Kayı Beylerinin Bizans – Moğol ordularına karşı girdiği savaşta nasıl bir sonuç elde edeceği bu akşam yayına girecek olan bölümde yanıtlanacak.

Kuruluş Osman 56.bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman oyuncu kadrosu

Osman Bey rolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in olduğu Kuruluş Osman dizisinde bulunan oyuncular canlandırdıkları karakterler şu biçimdedir;

Özge Törer – Bala Hatun

Aslıhan Karalar – Burçin Hatun

Serhan Onat – Aybars

Ragıp Savaş – Dündar Bey

Ayşegül Günay – Zöhre

Buse Arslan – Aygül

Eren Hacısalihoğlu – Batur

Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek

Saruhan Hünel – Alişar

Seda Yıldız – Şeyh Edebali

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu