Oyun Haberleri

Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi

Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi, Oyun severler için Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi

Beklenen oldu ve uzun zamandır hem yapım aşamasında olan hem de haber alamadığımız Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi. Ubisoft’un ilk kez 2017 senesinde açıkladığu ve 2018 için hedeflenen bu oyunu, bu yeni erteleme haberi ile birlikte tam 4. kez ertelenmiş oldu. Firma her ne kadar oyunu ilk kez E3 2017 fuarında duyurmuş olsa da beklenen geri dönüşü alamamış ve oyunun çehresinde büyük bir değişim yapma kararı almıştı. 

Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi

Ubisoft’un açıklanan kazanç raporlarında korsan temasına sahip olan Skulls & Bones için hala net bir dönem verilmedi. Oyunun yalnızca 2022 – 2023 dönemine sarkıtıldığı altı çizildi. Bu erteleme haberi dışında Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, sahip oldukları bir çok stüdyonun Ubisoft Singapur aracılığıyla geliştirilen bu oyuna destek olduğunu ve geliştirme sürecinde yer aldıklarını açıkladı.

Korsan temalı Skulls & Bones 2022 yılına ertelendi

Ubisoft CFO’su Frederick Duguet ise Singapur ekibi aracılığıyla geliştirilen oyunun özellikle son 12 aylık zamanda iyi bir ivme kazandığını ve oyunun her zamankinden daha iyi gözüktüğünü ifade etmiş. Tabi ertelenme haberi ile alakalı de verilen bu yeni sürenin ekibin vizyonunu yansıtması için gerekli olduğunu da kelimelerine eklemiş. 

Korsan temasına sahip olan Skulls & Bones bildiğiniz gibi Assassin’s Creed serisinde bulunan deniz savaşlarından yola çıkılarak geliştirilen bir oyun olmuştu. Oyun severlerin bu deniz savaşlarını ve korsan temasını çok sevmesinden dolayı bu yeni projeye başlayan Ubisoft, Assassin’s Creed gibi komplike bir hikayeyi geride bırakarak bu oyunda yalnızca korsan temasına odaklanmak istiyor da diyebiliriz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu