Oyun Haberleri

Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaştı

Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaşmaya vardı, Oyun severler için Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaşmaya vardı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaşmaya vardı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaşmaya vardı

Konami bugün yaptığı bilgilendirmede İtalya ligini üçüncü sırada tamamlayan ve İtalya’nın en iyi futbol kulüplerinden birisi olan Atalanta Bergamasca Calcio (“Atalanta”) ile uzun soluklu bir partnerlik anlaşması imzaladıklarını açıkladı. “Resmi Futbol Oyunu Partneri” olarak KONAMI, Atalanta logo ve formalarını 2021/22 futbol sezonunun başlamasıyla gerçek zamanlı futbol oyunlarında kullanabilecek. 

Konami İtalyan futbol kulübü Atalanta ile anlaşmaya vardı 

Konami Digital Entertainment B.V. başkanı Naoki Morita, konuyla alakalı duygularını, “Bir yandan eFootball PES serisinin geleceğiyle alakalı çiçeği burnunda açıklamaların çalışmaları sürerken, Avrupa futbolunun parlayan yıldızı Atalanta B.C. ile gerçekleşen bu çok özel işbirliğini duyurmaktan dolayı çok mutluyum. Partner Kulüplerimizle omuz omuza ilerlemeye tüm dünya çapından futbolseverlere keyifli oyunlar sunabilmek adına çok önem veriyoruz”, kelimeleriyle açıkladı.

Atalanta B.C. CEO.’su Luca Percassi ise partnerlikle alakalı düşüncelerini şu biçimde dile getirdi “KONAMI’yle yaptığımız anlaşmayı duyurmaktan dolayı mutluyuz. KONAMI öylesine büyük ve ülkeler arası bir marka ki yalnızca marka ismini telaffuz etmek yeterli. Bu işbirliği Atalanta’nın büyümesinde çok mühim bir aşamayı işaret ediyor”.

Italya’nın Bergamo şehrinden bir takım olan Atalanta 60 senedir ülkenin en iyi liglerinde top koşturmakta ve Avrupa çapında bi hayli sağlam bir takipçiye sahip. Takım son iki sezondur Avrupa’nın en prestijli turnuvalarında son 16’da yer almayı başardı. KONAMI’nin eFootball PES için yaptığı bu yeni işbirliği açıklamasu, önceden İtalyan Futbol Federasyonu, AS Roma ve SS Lazio gibi İtalyan futbolunun ileri gelen kurum ve kulüpleriyle gerçekleşmiş anlaşmaların devamı niteliğinde.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu