Dizi Haberleri

Komedyen Cem Yılmaz’dan Hokkabaz filminin serisi için müjde!

Komedyen Cem Yılmaz’dan Hokkabaz filminin serisi için müjde!, Dizi ve film severler için Komedyen Cem Yılmaz’dan Hokkabaz filminin serisi için müjde! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Komedyen Cem Yılmaz’dan Hokkabaz filminin serisi için müjde! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Komedyen Cem Yılmaz’dan Hokkabaz filminin serisi için müjde!

Yaptığı filmlerle bi hayli kendinden söz ettiren ünlü komedyen Cem Yılmaz yaptığı bir paylaşım ardından seyircisini heyecanlandır. Yılmaz, 17 yıl önce yayın yaşamına dahil ettiği hokkabaz filminin devamının bulunacağı yönünde bir twit attı.

Tam olarak paylaşımı şöyleydi:

“15 yıl önce yaptığımız bu güzel film için çok güzel mesajlar aldım. Herkese teşekkür ederim, benim kendi hikayemdir 🙂 2022‘de bir İskender hikayesi daha yapacağım.” diye paylaşımı yaptı.

Daha önceki filmin kadrosunda bulunanysa ünlü sanatçı ve oyunculardan Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya gibi isimler bulunmaktaydı.

‘Hokkabaz’ filminin konusu

İskender adındaki kişiliğimiz çocukluk senelerından bu yana sihire karşı ayrı bir merakı var olmaktadır. Bu sebepten dolayı kendisini bir sihirbaz olarak görmektedir. Aslını söylemek gerekirse belirli bir kabiliyeti olsa da yakın arkadaşı Maradona dışında kimse onun bu dediğine inanmaz. Üstüne üstelik küçümser tavırlar sergilemektedirler. Bunun bunun yanında ona hokkabaz adında bir isim takmışlardır. İskender etrafından göremediği desteği ailesinden de alamaz Kıbrıs gazisi olan babasının yanında işe yaramaz biri niteliğindedir.

İskender hayalinden ve düşündüklerinden vazgeçmez. Tune uğruna, İstanbul dışına arkadaşı maradona ile çıkmaya hazırlanır. Yanlarında babası da eşlik eder.  Bu tune baba ve oğul içindeki yakınlaşmanın anahtarı olacaktır. Lakin bu tune içinde ikiliyi maceralar da beklemektedir.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu