Oyun Haberleri

Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek

Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek, Oyun severler için Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek

Aslını söylemek gerekirse beklenen açıklama geldi ve Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate sistemlerine ekleneceği açıklamaldu. İlk olarak Playstation 5 sunumunda yaşanan EA Games’in yeni spor oyunu Knockout City, ardından diğer platformlara da açıklamalmuş ve oyunun PS5 dışında OC, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacağı açıklanmıştı.

Düzenlenen beta aşamasının ardından bu hususta bazı açıklamalar yapan firma, oyunun çıktığı gibi EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate abonelerine açılacağını da açıkladı.

Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e geliyor

Knockout City son kez Mario kart Live oyunuyla da karşımıza çıkan Velan Studios ekibi aracılığıyla geliştiriliyor. Oyunun tertip edilen betasına ise ilginin bi hayli büyük olduğu belirtilmiş. Yapılan açıklamaya göre beta aşamasında 1 milyondan fazla oyuncu katılmış ve toplamda 116 milyon saatlik bir oyun süresine ulaşılmış. Cross-play yani platformlar arası oynanabilen beta sürecinde bunun bunun yanında 62 milyondan fazla KO yapıldığı da (bitirici vuruş) gelen bilgiler içinde.

Bu bilgilerin ardından bunun bunun yanında EA Play ve konsol tarafında içinde olduğu Xbox Game Pass Ultimate aboneliklerine bazı avantajlar sağlanacağı da belirtilmiş. Oyunun çıkış tarihi önceden 21 Mayıs 2021 olarak açıklanmıştı. KnockOut City çıktığı gün gösterilen bu sistemlere de eklenmiş olacak. Oyunun normal fiyatının ise 19.99$ olduğunu hatırlatalım.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu