Oyun Haberleri

Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile

Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile, Oyun severler için Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile

EA’in geçici olarak oynaması ücretsiz olan yeni oyunu Knockout City, birkaç gün içinde iki milyondan fazla oyuncunun ilgisini cezbetmiş. Teknik olarak yakan top oyunundan esinlenilerek geliştirilen oyun keyifli yapısıyla oyuncuların radarına girmiş durumda.

Knockout City ivmeyi tutturmuş gibi görünmekte

Yayınlanan fragmanlarıyla çıkış öncesinde oyuncular nezdinde çok iddialı bir oyun gibi görünmese de, Knockout City özellikle belirli süreliğine oynaması ücretsiz olmasıyla birlikte büyük ilgi gördü. EA aracılığıyla açıklamalduğu üzere çıkışından bu yana birkaç gün içinde 2 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başaran yapım, ivmeyi yakalamış gibi görünmekte. Geçen sene denedikleri Rocket Arena ile istediği başarıyı yakalayamayan şirket, şansını Knockout City’de bulmuş gibi görünmekte.

Knockout City 2 milyon oyuncuya ulaştı bile

Oyun ilk 10 gün boyunca oynaması ücretsiz olmasının da yardımını görüyor ve oyuncuların yakan top üzerine kurulu bir oyuna dalmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca farklı platformların birbiriyle oynamasına olanak sağlayan tam çapraz oyun desteğini de içeriyor. Bunun yanında oyun, enteresan derecede rekabetçi bir ekosisteme sahip ve farklı kesimlerden bi hayli iyi eleştiriler almış durumda. Metacritic skoru 76 olan yapım oyunculardan da 72 puanı almış durumda.

Knockout City bunun yanı sıra EA Play kütüphanesinde olduğundan servise abone olan kullanıcıların ulaşımine açık durumda. PC için Steam üzerinden “Block Party Edition” sürümü 139,99 TL fiyatıyla satılırken orijinal oyuna sahip kullanıcılar, 69,99 TL ödeyerek Deluxe sürümüne yükseltebiliyor.

  • Bakınız: Knockout City EA Play ve Xbox Game Pass’e çıkış gününde eklenecek

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu