Dizi Haberleri

Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncular kim? Diziden kimler ayrıldı?

Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncular kim? Diziden kimler ayrıldı?, Dizi ve film severler için Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncular kim? Diziden kimler ayrıldı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncular kim? Diziden kimler ayrıldı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncular kim? Diziden kimler ayrıldı?

 

Kırmızı Oda Yeni Gelen Oyuncular

Melisa Aslı Pamuk

 

 

 

İranlı bir babayla Türk bir annenin kızı olan Mitra’nın yaşamı; Tahran, Berlin, Paris ve İstanbul dörtgeninde geçmiş. Bir taraftan Felsefe eğitimi alan diğer taraftan da konservatuvara devam eden Mitra, bir çok özelliğinin dışında profesyonelce kanun da çalmaktadır.

Erdinç Gülener

Oyuncu, dizide psikolog olan Ayşe’nin babası olarak katılmıştır.

Köksal Engür

Dizide bulunan psikolog Ayşe’nin dedesi olarak Köksal Engür katılmıştır.

 

 

Yağmur Anaz

Yağmur Anaz başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Kırmızı Oda dizisinde bir bölümde konuk oyuncu olarak Doktor Deniz’e çocuğunun ruhsal halini danışan anne olarak dizi de rol alacak.

Pınar Deniz – Nazlı

Pınar Deniz, Kırmızı Oda dizisinde, kocasına aşık ve hatta bağımlı Nazlı adında bir kadını hayat verecek. Eşi Recai’nin ondan boşanmasını istemesi durumunda dünyası yıkılır ve eşini de zorlayarak doktora götürür. Pınar Deniz, Kırmızı Oda’da 5 bölüm kalacak. 

Gökhan Yıkılkan – Recai

1983 Ankara doğumlu olan Gökhan Yıkılkan 38 yaşındadır. Dizide Nazlı’nın eşini canlandıran Recai, eşinin fazla ilgisinden bunalmış ve karısı ile yaşamak istemeyen bir kişidir.

Erkan Petekkaya – Sadi         

Korkutucu bir mafya babası olan Sadi, doktordan yardım almak isteyecektir. Panik atak şikayeti ile doktora gelir ve geçmişinin sırları bu odada aralanır. 

Fırat Topkorur – Servet

1982 İzmir doğumlu olan Topkorur, 39 yaşındadır. Oyuncunun oynadığı en mühim dizi Diriliş Ertuğrul’dur.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu