Dizi Haberleri

Kırmızı Kamyon dizi ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi

Kırmızı Kamyon dizi ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi, Dizi ve film severler için Kırmızı Kamyon dizi ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kırmızı Kamyon dizi ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kırmızı Kamyon dizi ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi

Show TV ekranlarında itfaiyecilerin hayatlarını konu edinen Kırmızı Kamyon dizisi, Mart ayında ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmış ardından da yayından kaldırılmıştı. Oyuncu ekibinde bulunan Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır gibi isimlerin olduğu dizi, Haziran ayında yeni bölümleriyle ekranda yayınlanacak. Show TV’nin yeniden yayın akışına eklediği dizinin adı da değiştirilerek ‘Kahraman Babam’ oldu.

‘Kahraman Babam’ dizisi Haziran’da ekranlara gelecek

Kahraman Babam adıyla ekran macerasına devam eden dizinin çekimleri hızla sürüyor. Daha önce mart ayında yayınlanmaya başlayan ve itfaiyecilerin zorlu yaşam mücadelelerinin anlatıldığı dizi, reyting listesinde ilk 10’a giremeyince akıştan kaldırılmıştı. Kırmızı Kamyon dizisi ‘Kahraman Babam’ adıyla haziran ayında yeniden seyirci karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu