Dizi Haberleri

Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan açık artırma sorusu seyirciyi ekrana kilitledi

Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan açık artırma sorusu seyirciyi ekrana kilitledi, Dizi ve film severler için Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan açık artırma sorusu seyirciyi ekrana kilitledi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan açık artırma sorusu seyirciyi ekrana kilitledi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan açık artırma sorusu seyirciyi ekrana kilitledi

Ülkemizde ekranların en fazla kazandıran ve beğenerek takip edilen bilgi yarışması KimMilyonerOlmakİster yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer alıyor. Yarışma yine enteresan soruları ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Yarışmada az evvel sorulan “İntenetteki bir açık artırma sitesinde boş bir kavanoz, içinde kimlerin soluduğu hava molekülleri olabileceği söylenerek 2005’te 529,99; 2010’da 523 dolara satılmıştır” sorusu seyirci aracılığıyla merak içinde araştırılmaya başlandı. Peki, seyirciyi ekranlara kilitleyen açık artırma sualinin yanıtı ne?

Soru:

İntenetteki bir açık artırma sitesinde boş bir kavanoz, içinde kimlerin soluduğu hava molekülleri olabileceği söylenerek 2005’te 529,99; 2010’da 523 dolara satılmıştır?

Cevap:

A – Prens William – Kate Middleton

B – Angelina Jolie – Brad Pitt (CEVAP)

C – Kanye West – Kim Kardashian

D – David Beckham – Victoria Beckham

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu