Dizi Haberleri

Kefaret dizisi 23. bölüm izle! Kefaret yeni bölüm tek parça izle

Kefaret dizisi 23. bölüm izle! Kefaret yeni bölüm tek parça izle, Dizi ve film severler için Kefaret dizisi 23. bölüm izle! Kefaret yeni bölüm tek parça izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kefaret dizisi 23. bölüm izle! Kefaret yeni bölüm tek parça izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kefaret dizisi 23. bölüm izle! Kefaret yeni bölüm tek parça izle

FOX TV ekranlarında yayına giren Kefaretdizisi 23. Bölümü ile merak ediliyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın olduğu Kefaret dizisi 23. Bölümde neler yaşanacağı ile merak edilmeye sürdürmekte.

Pazar akşamlarının bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi durumuna gelen Kefaret dizisi yeni bölümünde Arzu’nun para kazanmak için yeni yollar araması ile geçecek. Meltem ve Alp beklenmedik bir iş birliği yaparak yeni hayatlarına ekranlara geleceklar. Diziyi televizyonda takip edemeyenler https://www.fox.com.tr/Kefaret/bolumler adresi üzerinden dizinin tüm bölümlerine ulaşabilirler.

Kefaret 23. Bölümde neler yaşanacak?

Kadir Münevver’in evini almak için girişimlerine devam ederken kim olduğu bilinmeyen motosikletli birisi konut sahibine yaşamı zehir eder. Arzu ise para kazanmak için yeni yollar aramaya başlar. Sude’nin hayatta kalan tek akrabası ise diziye dahil olarak ortalığı karıştırır.

Kefaret dizisi konusu nedir?

Müzik öğretmenliği yapan Zeynep 5 yıl önce çocuğu ve eşi Ahmet ile yeni tayinleri çıkan ufak kasabada güzel bir güne uyanacağına emindir. Doğum gününde bir dilek dileyen Zeynep’in yaşamı beş yılda mahvolur.  

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu