Dizi Haberleri

Kazara Aşk dizisi ne zaman başlayacak? Kazara Aşk oyuncuları ve konusu

Kazara Aşk dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Kazara Aşk oyuncuları ve konusu, Dizi ve film severler için Kazara Aşk dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Kazara Aşk oyuncuları ve konusu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kazara Aşk dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Kazara Aşk oyuncuları ve konusu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kazara Aşk dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Kazara Aşk oyuncuları ve konusu

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Kazara Aşk, sosyal platformda en çok arananlar içinde oldu. Merak edilen yeni dizi oyuncuları ve kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Şimdiden ne zaman yayınlanacağı merak konusu halini aldı.

Usta oyuncular ve genç kabiliyetli sanatçılarla birlikte çekilen dizide araştırılanler seyirci aracılığıyla araştırılmaya sürdürmekte. Koliba Film’in yapımını üstleneceği Kazara Aşk, yönetmeni Sadullah Celen’dir. Senaryosu ise Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı kaleme birlikte alıyor. 

Başrol oyuncularında ise Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşıyor. Çok yakında zamanda Star Tv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

Kaza eseri tanışan gençlerin hayatlarını konu alıyor. İstanbul’da çekimleri yapılacak dizinin sezona damga vuracağı konuşulmakta. Çok yakında zamanda Star Tv ekranlarında!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu