Sinema Haberleri

Kardeşlerim’de Tolga karakterini canlandıran Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim yeni bölüme sürpriz oyuncu!

Kardeşlerim’de Tolga kişiliğini canlandıran Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim yeni bölüme sürpriz oyuncu!, Dizi ve film severler için Kardeşlerim’de Tolga kişiliğini canlandıran Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim yeni bölüme sürpriz oyuncu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kardeşlerim’de Tolga kişiliğini canlandıran Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim yeni bölüme sürpriz oyuncu! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kardeşlerim’de Tolga kişiliğini canlandıran Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim yeni bölüme sürpriz oyuncu!

Atv ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Kardeşlerim yeni bölüm merakla bekleniyor. Bu akşam ekranda yayınlanacak olan yeni bölüme sürpriz oyuncu damgasını vuracak. Tolga kişiliğiyle seyirci karşısına çıkacak olan Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında, nereli, dizileri neler gibi birden fazla soruya yanıt aranmaya başlandı. Daha önce bir çok dizi ve film projesinde bulunan ünlü oyuncu asıl çıkışını Çukur dizinde Sercan rolüyla yapmıştı. Berk Ali Çatal 4 Mart 1995 İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Üniversite eğitim hayatına İstanbul Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde sürdürdü.

Berk Ali Çatal son günlerin en fazla konuşulan oyuncuları içinde yer alıyor. Son zamanda reyting rekorları kıran Kardeşlerim oyuncu kadrosuna katılan ünlü oyuncuyla alakalı olarak Berk Ali Çatal kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına yanıt aranmaya başlandı. Çok güzel bir hikâyeye ve kadroya sahip bir çalışmada yer alıyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Çatal’ın yaşamına ilişkin araştırılanler artış gösteriyor. İşte Berk Ali Çatal yaşamı ile ilgili detaylar…

BERK ALİ ÇATAL KİMDİR?

Ünlü oyuncu Berk Ali Çatal yaşamı ile son haftalarda epey merak ediliyor. ATV ekranlarında yayına giren Kardeşlerim oyuncu kadrosuna girerek gündem olan Berk Ali Çatal yaşamı ile alakalı detaylar şöyle;

Berk Ali Çatal Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2009 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde çok mühim film projelerinde yer aldı.

Berk Ali Çatal 4 Mart 1995 İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Üniversite eğitim hayatına İstanbul Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde sürdürdü. Ardından Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi aldı.

Berk Ali Çatal kameraların karşısına ilk kez 2009 senesinde “Aile Reisi” dizisi ile adım attı. Ardından uzun bir süre sonra 2014 senesinde “Beni Böyle Sev” dizisi ile ekranlara geri döndü. 2017 senesinde “Umutsuz Ev Kadınları”, “Muhteşem Yüzyıl: Kösem”, Söz” dizilerinde rol aldı. 2018 senesinde “Vatanim Sensin” dizisinde rol aldı. 2020 senesinde “Çukur” dizisinde “Sercan” rolüne hayat verdi.

Berk Ali Çatal 2020 senesinde Kırmızı Oda Bayram karakterini oynadı. Berk Ali Çatal boyu 1.84 cm kilosu 72 kg burcu Balık.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu