Dizi Haberleri

Kardeş ülke Azerbaycan ve temsilcisi Samira Eurovision’da kendisine hayran bıraktı

Kardeş ülke Azerbaycan ve temsilcisi Samira Eurovision’da kendisine hayran bıraktı, Dizi ve film severler için Kardeş ülke Azerbaycan ve temsilcisi Samira Eurovision’da kendisine hayran bıraktı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kardeş ülke Azerbaycan ve temsilcisi Samira Eurovision’da kendisine hayran bıraktı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kardeş ülke Azerbaycan ve temsilcisi Samira Eurovision’da kendisine hayran bıraktı

45 ülkeden canlı bağlanan ve 65’incisi tertip edilen Eurovision Şarkı Yarışması’nın finali dün akşam gerçekleşti. Eurovision tutkunları heyecanla yarışmayı izledi. Yarışma ülkemizde ise Youtube üzerinde canlı yayın ile izlendi. Yarışmada İtalya ve İsviçre’nin kıyasıya mücadele etmesi sonucu kazanan İtalya oldu.

Kardeş ülke mest etti

Bilindiği üzere ülkemiz Eurovision’ son kez Can Bonomo ile katılmış ve dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yaptığı açıklama ile bu yarışmanın bir bloklaşma olduğunu ve ne kadar iyi hazırlanırsak hazırlanalım istediğimizi elde edemeyeceğimizi bundan dolayı de artık yarışmaya katılmayacağımızı açıklamıştı. O günden bu yana Türkiye yarışmaya katılmıyor ve her sene yarışmaya olan özlem dile geliyordu. Türkiye katılmadığı zamanda kardeş ülke Azerbaycan’ı yalnız bırakmıyor ve gönülden desteklemeye sürdürmekte. Yarışmada Azerbaycan’ı temsil eden Samira Efendi “Mata Hari” isimli şarkısıyla adeta seyredenleri mest etti. Şarkı ülkemizde kısa bir sürede en fazla izlenenlerin içinde yer aldı. Yarışmada istediğini elde edemese de Samira ülkemizde coşku ve hayranlıkla izlendi ve takdir edildi.

İşte Samira’nın seyredenleri kendine hayran bırakan sahne performansı ve şarkısı;

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu