Dizi Haberleri

Kanal D Aşkın Tarifi 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı

Kanal D Aşkın Tarifi 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı, Dizi ve film severler için Kanal D Aşkın Tarifi 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kanal D Aşkın Tarifi 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kanal D Aşkın Tarifi 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı

Kanal D‘nin yeni sezon için dizileri ekranlarda yerini almaya başladı. Aşkın Tarifi dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanan yapım, yaza bombasını vuracak diziler içinde yerini alacağa benziyor. Fragmanıyla seyredenleri büyülemeyi başaran dizi, seyirci aracılığıyla merak konusu oldu. 

Aşkın Tarifi dizisi fragmanı! Şimdi izle!

Başrollerinde Kemal Doğulu, Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Conka, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır oynayacak.

NTC medya ve Mehmet Yiğit Alp’in yapımını üstüne aldığı dizinin yönetmeni Deniz Koloş, konusu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor. 

Yemek yapmakla başlayan aşklar, tariflerin rafa kaldırılmasıyla tekrardan başka metotlarla harmanlanarak sunulmasıyla ekranlara gelecek her şey. Biri çok iyi bir Fransız aşçı diğeri ise restoran sahibi ve doğu mutfağına egemen olan marifet. İkisi de orta yolda buluşarak bambaşka lezzetlerle yeniden tarifler oluşturacaklar.

Usta oyuncu kadrosu ve enteresan senaryoyla ekranlara gelecek olan dizi, çok yakında zamanda Kanal D’de olacak!

 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu