Dizi Haberleri

Kalbimin Efendisi konusu nedir? Oyuncuları kimdir? Kalbimin Efendisi nerede çekildi?

Kalbimin Efendisi konusu nedir? Oyuncuları kimdir? Kalbimin Efendisi nerede çekildi?, Dizi ve film severler için Kalbimin Efendisi konusu nedir? Oyuncuları kimdir? Kalbimin Efendisi nerede çekildi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kalbimin Efendisi konusu nedir? Oyuncuları kimdir? Kalbimin Efendisi nerede çekildi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kalbimin Efendisi konusu nedir? Oyuncuları kimdir? Kalbimin Efendisi nerede çekildi?

Ertem Eğilmez aracılığıyla yönetilen ve başrollerinde efsane oyuncular Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun gibi mühim isimlerin olduğu Kalbimin Efendisi filmi bugün Show TV ekranlarından seyirciyle bir araya gelecek. Daha önce birden fazla ödüle layık görülen Kalbimin Efendisi filmi yeniden gündeme geldi. Türk sinemasının efsane filmleri içinde bulunan Kalbimin Efendisi filmi bugün televizyon ekranlarından seyirciyle bir araya gelecek.

İzleyiciler Kalbimin Efendisi konusu nedir, oyuncuları kimdir, kalbimin efendisi nerede çekildi gibi soruların yanıtlarını intenet üzerinden aramaya başladı. Kalbimin efendisi filmi İstanbul ve Bursa’da çekildi. Konusuna bakacak olursak mutlu bir evlilik yaşayan bir çiftin yaşanan cinayet ardından yaşamları alt üst oldu. Bu cinayet ardından artık yaşantılar eskisi gibi olmayacak. Öz kızlarını kurtarmak için cinayeti başkalarının üstüne yıkıyorlar. Dram ve aksiyon türünde olan bir film olan kalbimin efendisi bugün ekranlarda olacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu