Oyun Haberleri

Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu

Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu, Oyun severler için Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu

Company of Heroes 2 Steam platformunda ücretsiz oldu. En kaliteli gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunlarından biri olarak gösterilen Company of Heroes 2 ve Ardennes Assault ek paketini ücretsiz olarak alırsanız kalıcı olarak Steam kütüphanenize eklenmiş olacak.

Company of Heroes 2 Steam’de ücretsiz oldu

Steam üzerinden yapılan bilgilendirmede “31 Mayıs 2021 20:00 tarihinden önce alırsanız ücretsiz sahip olursunuz. Bazı kısıtlamalar mevcuttur.” ifadelerine yer verilmiş. Kısıtlama kısmına incelediğimizde ise “Stoklar bitene kadar. Edinilmesi ücretsiz olan promosyon oyunları Steam koleksiyon kartı düşürmez” açıklamasını göze çarpıyor. Oyunun bedava olması ile birlikte diğer ek paketlerinde de düşüşe gidildi. Oyun için çıkan tüm içeriklerde %75 oranında indirim yer alıyor. 

Company of Heroes 2 Steam sayfasına buraya tıklayarak varabilirsiniz.

Kaçırmayın! Company of Heroes 2 Steam'de ücretsiz oldu

Strateji türünün işinde uzman firmalarından birisi olan Relic Entertainment imzasını taşıyan Company of Heroes 2, 2013 senesinde karşımıza çıkmış ve hem basın atrafından hem de oyunculardan bi hayli olumlu geri dönüşler almıştı. Zaten Steam incelemelerine de incelediğimizde oyun için 77.000’den fazla yorum yapıldığını ve %78 oranında bu yorumların olumlu olduğunu göze çarpıyor. Eğer RTS oyunlarını seviyor ve hala bu klasiği oynamadıysanız kaçırmayın deriz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu