Sinema Haberleri

Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım? Fiber İnternet altyapı sorgulaması nasıl yapılır?

Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım? Fiber İnternet altyapı sorgulaması nasıl yapılır?, Dizi ve film severler için Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım? Fiber İnternet altyapı sorgulaması nasıl yapılır? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım? Fiber İnternet altyapı sorgulaması nasıl yapılır? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım? Fiber İnternet altyapı sorgulaması nasıl yapılır?

İnternet hızı denince akla fiber internet gelmektedir. Ülkemizde ise bununla alakalı altyapı hizmetleri sürdürülmektedir. Fiber internet ADSL’den bi hayli hızlı bir internet olmasından dolayı da altyapının uygun olması halinde öncelikli tercih fiber internet olmaktadır. Fiber internet altyapısı sorgulama nasıl yapılır? Sorusunun yanıtına inceleyeceğiz. İşte altyapı sorgulama ile alakalı tüm detaylar…

FİBER İNTERNET ALTYAPI SORGULAMA

Fiber internet gün geçtikçe ülkemizde yayılmasıyla birlikte tercih edilen internet içindedır. Altyapı nedeni ile de fiber internet uygunluğu için çalışmalar sürdürmektedir. Eğer sizler de fiber internet kullanıcısı olmak istiyorsanız altyapı sorgulaması yapmanız gerekir. TTNET, Superonline, Vodafone, TurkNet’ten sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

VODAFONE ALTYAPI SORGULAMA

https://www.vodafone.com.tr/evde-internet/home linkine giriş yaparak kullanmış olduğunuz telefon numarasını giriniz. Bu yolu izleyerek alt yapı sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Sorgulamayı gerçekleştirmenizin ardından çıkan sonuca göre eğer binada fiber internet altyapısı varsa kendinize uygun olan bir tarifeyi seçerek fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz.

TURKNET FİBER ALTYAPI SORGULAMA

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ linke girişinizi sağlayarak açılan sayfada cep telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Karşınıza bu durumda iki seçenek çıkacaktır biri “telefon numarası ile altyapı sorgulama” diğeri de “adres bilgileri ile altyapı sorgulama” isteğinize göre seçimlerinizi uygulayabilirsiniz.

SUPERONLİNE FİBER ALTYAPI SORGULAMA

Superonline yöntemini tercih ederek altyapı sorgulama işleminizi yapmak istiyorsanız https://www.superonline.net/internet/fiber linkine tıklayarak bu bölümden il ilçe ve mahalle alternatiflerini seçerek sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

TTNET FİBER ALTYAPI SORGULAMA

Altyapı sorgulama işleminizi TTNET fiber ile yapmak istiyorsanız https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/kapsama-haritasi.aspx linkine tıklayarak il, ilçe, cadde, sokak alternatiflerini girerek fiber altyapı sorgulama işlemlerinizi eksiksiz olarak gerçekleştirme olanağına sahipsiniz.

Kaç Mbps’ye kadar internet hizmeti alırım?

Hızlı internet isteyenler fiber internet kabloların altyapısı ile 1000 mbps’e kadar internet hizmeti satın alabilirler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu