Sinema Haberleri

Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında? Ünlü oyuncu Kaan Yalçın nereli?

Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında? Ünlü oyuncu Kaan Yalçın nereli?, Dizi ve film severler için Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında? Ünlü oyuncu Kaan Yalçın nereli? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında? Ünlü oyuncu Kaan Yalçın nereli? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında? Ünlü oyuncu Kaan Yalçın nereli?

ATV ekranlarında yayına giren Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi bu akşam ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan bulunan Kaan Yalçın yaşamı ile alakalı araştırılanler ise artış gösterdi. Tarihi dönemi anlatan dizide Kaan Yalçın’a Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Ferhat Yılmaz gibi isimler eşlik ediyor. Peki Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ünlü oyuncu ile ilgili detaylar…

KAAN YALÇIN KİMDİR?

20 Mayıs 1975 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk orta ve lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu kamera karşısına ilk kez Son Türbedar adlı sinema filmiyle geçmiştir. Bugüne kadar Leylan, Arka Sıradakiler, Yeter, Arka Sokaklar ve Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi projelerde rol almıştır. 2018 senesinde ise Atv ekranlarında yayına giren Beni Bırakma dizisinde Vedat kişiliğini canlandırmaktadır.

KAAN YALÇIN’IN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Beni Bırakma

Komşular

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Memur Muzaffer

Adanalı

Leylan

Arka Sıradakiler

Arka Sokaklar

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu