Sinema Haberleri

Kaan Yalçın kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncusu Kaan Yalçın kaç yaşında?

Kaan Yalçın kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncusu Kaan Yalçın kaç yaşında?, Dizi ve film severler için Kaan Yalçın kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncusu Kaan Yalçın kaç yaşında? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kaan Yalçın kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncusu Kaan Yalçın kaç yaşında? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Kaan Yalçın kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncusu Kaan Yalçın kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Kaan Yalçın yaşamı ile alakalı sorgulamalar arttı. ATV’nin yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncuları içinde bulunan oyuncuyla alakalı olarak Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına yanıt aranıyor. Kaan Yalçın 20 Mayıs 1975 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk orta ve lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

KAAN YALÇIN KİMDİR?

20 Mayıs 1975 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk orta ve lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu kamera karşısına ilk kez Son Türbedar adlı sinema filmiyle geçmiştir. Bugüne kadar Leylan, Arka Sıradakiler, Yeter, Arka Sokaklar ve Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi projelerde rol almıştır. 2018 senesinde ise Atv ekranlarında yayına giren Beni Bırakma dizisinde Vedat kişiliğini canlandırmaktadır.

KAAN YALÇIN’IN ROL ALDIĞI YAPIMLAR!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Beni Bırakma

Komşular

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Memur Muzaffer

Adanalı

Leylan

Arka Sıradakiler

Arka Sokaklar

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu