Dizi Haberleri

Kaan Müjdeci İmzalı Hamlet Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

Kaan Müjdeci İmzalı Hamlet Dizisinin Çekimleri Tamamlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Kaan Müjdeci İmzalı Hamlet Dizisinin Çekimleri Tamamlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Kaan Müjdeci İmzalı Hamlet Dizisinin Çekimleri Tamamlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Kaan Müjdeci İmzalı Hamlet Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

Kaan Müjdeci imzalı Hamlet dizisinin çekimleri tamamlandı. Shakespeare’in Hamlet eserinden bir araya getirilen dizinin başrollerini Elit İşcan ve Erdal Beşikçioğlu paylaşıyor.

İlk uzun soluklusı olan Sivas ile 71. Venedik Film Festivali’nde kazandığı Jüri Özel Ödülü başta olmak üzere bir çok ulusal ve ülkeler arası festivalde ödüle layık görülen Kaan Müjdeci‘ninikinci uzun metraj filmi ise Iguana Tokyo‘ydu. Müjdeci şimdi ise Gain’de yayına girecek Hamlet dizisiyle seyirci ile bir araya gelecek.

Çekimleri Büyükada’da hemen hemen 2,5 ay içinde sona eren dizi, seyirci ile GAİN‘de bir araya gelecek. Gerçek bir hikâyeden yola çıkarak Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden yaşamın ve Türkiye’nin olağanüstü görünen, absürt ve çarpıcı gerçeklerine adeta ışık tutan iddialı yapım, bunun yanı sıra Kaan Müjdeci’nin ilk dizisi olma özelliği taşıyor.

Hamlet Dizisinde Başrol Genç Bir Kadın Olarak Ele Alınacak

Shakespeare’in ölümsüz eseri Hamlet’ten bir araya getirilen dizinin oyuncu ekibinde bulunan Elit İşcan ve Erdal Beşikçioğlu’na Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Şungar, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Cihat Tamer, Serdar Orçin, Emrullah Lakin ve Mustafa Alabora eşlik ediyor. Dizi, 16. yüzyıldaki krallığın yıkılışına ve güç dengelerinin değişimine, Hamlet’i genç bir kadın olarak ele alarak bugünkü “fayton krallığı” üzerinden bakıyor.

Dizinin hikâyesinde Büyükada’da 81 atın topluca gömüleceği bir gece faytonların sahibi olan adam öldürülüyor. Katil, katledilen adamın kardeşidir ve maktülün genç yaştaki kızı babasının katilini bulmak ve karanlık ilişkileri görülmektedirmak için bir intikam planı hazırlar. Bu plana göre genç kadın, cinayet hususunda şüpheli olan herkesi televizyonun en ünlü reality show’unda sahnede buluşturacaktır.

Hikâyesi ile şimdiden merak uyandıran dizi ile alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu