Dizi Haberleri

Joseph Gordon, Super Pumped Dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i Canlandıracak

Joseph Gordon, Super Pumped Dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i Canlandıracak, Sinema ve dizi takipçileri için Joseph Gordon, Super Pumped Dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i Canlandıracak konusunu ele aldık.. Yazımızda Joseph Gordon, Super Pumped Dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i Canlandıracak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Joseph Gordon, Super Pumped Dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i Canlandıracak

Joseph Gordon-Levitt, Super Pumped dizisinde Uber CEO’su Travis Kalanick’i hayat verecek. Billions’ın yaratıcıları Brian Koppelman ve David Levien’in imzasını taşıyan dizi Showtime’dan ilk sezon onayı aldı.

Silikon Vadisi’nin en büyük başarı hikâyelerinden birine sahip olan, kara taşımacılığında devrim yaratan yolculuk paylaşım şirketi Uber’in hikâyesi yeni bir diziye konu oluyor. Bir toplantı odası darbesiyle görevden alınan Uber CEO’su Travis Kalanick’e odaklanacak dizi, Uber’in kuruluşundan başlayarak Silikon Vadisi’nin iniş ve çıkışlarını somutlaştıran bir hikâyeyi ekrana taşıyacak. Küresel teknoloji başkentinde yaşanan radikal kargaşanın ortasında bile, Uber, öngörülemeyen sonuçlarla dalgalanan iç ve dış savaşları içeren hem bir mucize hem de ikazcı bir hikâye olarak ön planda gözüküyor.

Super Pumped, Showtime’dan İlk Sezon Onayı Aldı

2019’dan beri Showtime’da geliştirilen antoloji dizisi Super Pumped’ın her sezonu, iş dünyasının özüne ve değişen kültürüne dair bir hikâyeyi keşfedecek.

Dizi, bir diğer Showtime yapımı olan Billions’ın yaratıcıları Koppelman ve Levien’in kanal ile olan genel anlaşma kapsamı içinde hazırlanıyor. İkili ve Beth Schacter yürütücü yapımcılığını üstüne alacakleri yapımın bunun yanı sıra  senarist ve dizi sorumluları (showrunner) olacak. Paul Schiff, Stephen Schiff ve Allyce Ozarski de yürütücü yapımcı olarak çalışmada bulunacak.

Showtime yöneticisi Amy Israel, “son derece zeki ve karizmatik bir oyuncu” olarak tanımladığı Joseph Gordon-Levitt‘ten övgüyle söz etti. “Hırsları ve kontrolsüz gayreti inşa etmeye kararlı olduğu işletmeyi tehdit eden, son derece zeki ve tartışmalı CEO Travis Kalanick’in rolüne ne getireceğini görmek için heyecanlıyız. Her zaman kültürel sohbeti yönlendiren kışkırtıcı ve son derece keyifli diziler sunan Brian Koppelman, David Levien ve Beth Schacter ile başka bir dizide işbirliği yapmaktan da aynı derecede heyecan duyuyoruz.”

Gordon-Levitt önümüzdeki zamanda, yaratıcısı ve yönetmeni olduğu, Apple TV+’ın yarım saatlik komedi-drama dizisi Mr. Corman’da bulunacak. Gordon-Levitt film tarafında son kez Oscar adayı The Trial of the Chicago 7, Project Power ve 7500 gibi yapımlar seyirci karşısına çıkmıştı.

Kaynak: Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu