Oyun Haberleri

John McClane ve Rambo, Warzone’a geliyor

John McClane ve Rambo, Warzone’a geliyor, Oyun severler için John McClane ve Rambo, Warzone’a geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde John McClane ve Rambo, Warzone’a geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

John McClane ve Rambo, Warzone’a geliyor

Öyle görünüyor ki Rambo ve Die Hard filmlerinden tanıyacağınız John McClane, Call of Duty Warzone oyununa ekleniyor. Resmi Call of Duty hesabının paylaşımı yaptığı bir tweet, Bruce Wills’in oynadığı Die Hard filmlerinin en akıla kalıcı kahramanlarından John McClane’in Verdansk’a doğru yola koyulduğını gösteriyor.

John McClane ve Rambo Warzone’a doğru yola çıkmış

Paylaşılan Twitter gönderisi, ilk Die Hard filminde John McClane’nin terörist saldırısından kurtardığı gökdelenin sahibi Nakatomi şirketinin reklamını yapıyor. Hatta gönderide görebileceğiniz gibi şirketin adındaki N harfi, McClane’nin havalandırmada ilerlerken kullandığı çakmağa gönderme yapacak biçimde dizayn edilmiş. Hatta sahte bir web sitesi bile var.

John McClane ve Rambo, Warzone'a geliyor

Henüz Warzone’da bir kostüm veya tam bir operatör olarak çıkacakları bilinmemekte. Lakin eğer tam bir operatör şeklinde çıkarlarsa bitirici hareketlerinin ne bulunacağını görmeyi çok istedik. Tabi tam operatör haliyle gelirlerse kendilerine özgü kostümleri de olacaktır. Henüz geliştiriciden bu konuyla alakalı herhangi bir detay gelmedi fakat John McClane ve Rambo Warzone oyununda boy gösterecek diyebiliriz. Rambo, Mortal Kombat’tan sonra bir başka oyunda da karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi kendisi önceden Mortal Kombat 11’in dövüşçü kadrosuna da dahil olmuştu.

  • Bakınız: Rambo, Mortal Kombat 11 Ultimate videosunda dövüşe katılıyor

VGC’nin Raven Software’den bir geliştirici ile yaptığı bir röportajda da daha fazlasının yolda olduğuna dair şu açıklama gelmişti:

“Size önceden gösterdiklerimizin, 80’lerin aksiyonunun ufak “sınıflandırılmış” bir bölümünün olduğunu belirtmek istedim.”

Öyle görünüyor ki ilerleyen zamanda Call of Duty Warzone oyuncuları 80’lere damgasını vurmuş aksiyon filmlerinden karakterlerle daha fazla karşılaşacak. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu