Dizi Haberleri

Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. HBO yapımı mini dizi, eylül ayında seyirci ile bir araya gelecek.

Ingmar Bergman‘ın filmografisindeki en mühim yapımlardan birisi olan ve kendisinden sonra gelen birden fazla yapıma ilham veren Bir Evlilikten Manzaralar – Scener ur ett äktenskap‘ın kaynaklık ettiği HBO dizisi Scenes from a Marriage, bu sene seyirci ile bir araya gelecek. Gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla merak uyandıran dizi için bekleyişimiz sürerken, HBO diziden ilk tanıtım fragmanını paylaşımı yaptı.

Dizinin başrollerinde Jessica Chastain ve Oscar Isaac yer alıyor. Onlara Nicole Beharie, Corey Stoll ve Tovah Feldshuh, Sunita Mani gibi isimler eşlik ediyor.

Scenes from a Marriage, Eylül Ayında HBO’da İzleyici ile Buluşacak

Hagai Levi‘nin yazıp yönettiği dizi, önceden A Most Violent Year filminde birlikte çalışan Oscar Isaac ve Jessica Chastain’i yeniden bir araya getiriyor. İlk olarak 1973 senesinde altı bölümlük bir mini dizi olarak yayına giren, bir sonraki yıl film olarak kurgulanmış versiyonuyla sinemalara konuk olan Scener ur ett äktenskap’tan bir araya getirilen dizi, uyarlandığı eserdeki gibi aşk, nefret, tutku, tek eşlilik, evlilik ve boşanma gibi konuları bir çiftin dağılmakta olan evliliği üzerinden anlatıyor.

Ingmar Bergman’ın 1965-1970 senelerı içinde evli olduğu Liv Ulmann ile ilişkisinden yola çıkarak yazdığı, kişisel tecrübelerini görülmektediran eseri 1970’lerin İsveç’inde geçiyordu. HBO yapımı dizi ise hikâyeyi yalnızca Amerika’ya taşımakla kalmıyor, bunun yanı sıra günümüze uyarlıyor. Bergman’ın eserinde Liv Ullmann ve Erland Josephson’ın oynadığı rolleri bu kez Jessica Chastain ve Oscar Isaac devralıyor. Proje ilk meydana geldiğinda Liv Ullmann’ın rolü için Michelle Williams ile anlaşılmış, fakat ardından Williams çalışmadan ayrılınca rolü Chastain devralmıştı.

In Treatment ve The Affair gibi beğeni kazanan dizilerin yaratıcısı olan Levi’nın yasak bir ilişkiyle dağılan iki evliliğe odaklanan The Affair’de ortaya koyduğu iş, kendisinin Scenes from a Marriage’ı Amerikan televizyonlarına uyarlamak için bi hayli uygun bir isim bulunacağını ispatlamıştı.

HBO aracılığıyla yayına giren tanıtım fragmanı, heyecanla beklenen dizinin eylül ayında HBO ve HBO Max ekranlarında seyirci ile buluşacağını gösteriyor.

Kaynak: IndieWire

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu