Dizi Haberleri

Jesse Plemons, Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinde Rol Alacak

Jesse Plemons, Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinde Rol Alacak, Sinema ve dizi takipçileri için Jesse Plemons, Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinde Rol Alacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Jesse Plemons, Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinde Rol Alacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Jesse Plemons, Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinde Rol Alacak

Şu aralar Martin Scorsese’nin yeni filmi Killers of the Flower Moon’un çekimleriyle uğraşan Jesse Plemons, Elizabeth Olsen ile birlikte Love and Death isimli HBO Max dizisinde rol alacak. Dizinin yapımcıları içinde Nicole Kidman yer alıyor.

Son bir yıl içinde I’m Thinking of Ending Things ve Judas and the Black Messiah gibi yapımlarda seyrettiğimiz, şu aralar Martin Scorsese’nin heyecanla beklenen yeni filmi Killers of the Flower Moon’un çekimleriyle uğraşan Jesse Plemons, sıradaki projesini tespit etti.

Variety’nin haberine göre Jesse Plemons, son kez Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazını başlatan WandaVision dizisinde seyrettiğimiz Elizabeth Olsen ile birlikte Love and Death isimli HBO Max dizisinde rol alacak.

Nicole Kidman, Jesse Plemons ve Elizabeth Olsen’lı Love and Death Dizisinin Yapımcıları Arasında Yer Alıyor

Dizi, Teksas’ta Betty Gore isimli arkadaşını kilisede öldüren Candy Montgomery isimli bir ev hanımının 1980’li senelerda yaşanan hikâyesini anlatacak.

Buradan hareketle dizi, hikâye akışını ufak bir kasabada yaşayan ve  düzenli olarak kiliseye giden iki çift üzerinden ilerletecek. Bahsi geçen iki çift, hep birlikte Teksas’ta keyifli bir yaşam sürmektedir. Ta ki, içlerinden biri eline bir balta alana kadar. Dizide Elizabeth Olsen, Candy Montgomery‘i canlandırırken; Jesse Plemons ise Allan Gore’a hayat verecek.

Senaryosunu The Undoing’in senaristi David E. Kelley’in kaleme alacağı dizinin yönetmenliğini Pretty Little Liars, The Walking Dead gibi dizilerin bazı bölümlerini yöneten Lesli Linka Glatter üstüne alacak. Dizinin yapımcıları içinde David E. Kelley ile birlikte Big Little Lies dizisinde çalışan usta oyuncu Nicole Kidman da bulunacak.

Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburs kitabından ve Texas Monthly‘de yayına giren bazı makalelerden bir araya getirilen dizinin yayın tarihi halen netlik kazanmadı. Hikâyesiyle tüyler ürperten diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu