Dizi Haberleri

Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Yeni Bir Dizi Üzerine Çalıştıklarını Söyledi

Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Yeni Bir Dizi Üzerine Çalıştıklarını Söyledi, Sinema ve dizi takipçileri için Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Yeni Bir Dizi Üzerine Çalıştıklarını Söyledi konusunu ele aldık.. Yazımızda Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Yeni Bir Dizi Üzerine Çalıştıklarını Söyledi ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Yeni Bir Dizi Üzerine Çalıştıklarını Söyledi

Jemaine Clement, Taika Waititi ile birlikte yeni bir dizi projesi üzerine çalıştıklarını dile getirdi. What We Do in the Shadows’ta birlikte çalışan ikilinin yeni projesi aksiyon ve komedi türlerini bir araya getirecek. 

Taika Waititi ve Jemaine Clement‘in yazıp yönettiği ve başrollerini paylaşımı yaptığı 2014 yapımı What We Do in the Shadows, ev arkadaşı olan Yeni Zelandalı üç vampirin gündelik yaşamına ve modern dünya çapında hayatta kalma maceralarını mizahi bir dille mercek altına alıyordu. Sahte belgesel, yani mockumentary, formatını kullanan film, sinema dünyasında yarattığı başarıyı televizyona taşıdı.

Filmden bir araya getirilen dizi, hikâyeyi Yeni Zelanda’dan New York’a taşımış ve New York’ta yaşayan vampirlerin modern dünya çapında yaşama sürecini televizyon ekranlarına aktarmıştı. Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén‘in başrollerini paylaşımı yaptığı dizi, enerji emici vampir Colin gibi yan karakterleriyle dikkat çekmiş ve özellikle  vampir konseyinin meydana geldiği ve birbirinden ünlü isimleri gördüğümüz 7. bölümüyle akıllarda yer edinmişti.

Bizler dizinin 2. sezonunu beklerken, Jemaine Clement Entertainment Weekly’e yaptığı açıklamalar sırasında Taika Waititi ile birlikte yeni bir dizi projesi üzerine çalışmaya başladıklarını ve bu dizinin bugüne dek yaptıkları hiçbir şeye benzemeyeceğini dile getirdi.

Jemaine Clement, Taika Waititi ile Birlikte Çalıştıkları Yeni Dizinin Yaptıkları Her Şeyden Farklı Olacağını Söyledi

Taika Waititi

Üzerine çalıştıkları yeni diziyi bugüne dek yaptıkları bütün işlerden değişik bir proje olarak nitelendiren Clement, aksiyon, macera ve komedi türlerini buluşturacak olan dizi ile alakalı halen daha fazla detay veremeyeceğini dile getirdi.

Clement, birlikte çalışmayı kolay olarak adlandırdığı ve ikinci sezon boyunca birlikte çalışmayı özlediğini dile getirdiği Taika Waititi ile bu dizi vesilesiyle yeniden bir araya geleceği için heyecanlı olduğundan bahsetti. Jemaine Clement’in yaratıcısı olduğu dizi, elde ettiği yüksek izlenme oranları neticesinde 2. sezon onayını almayı başardı. İlk sezonda olduğu gibi vampirlerin gündelik hayattaki poblemlerina ve modern dünyaya uyum sürecine tanık bulunacağımız dizinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

Kaynaklar: Colönder, Entertainment Weekly

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu