Oyun Haberleri

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı, Oyun severler için It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

Henüz 2021 senesinin ortasına gelmemiş olsak bile bu seneın şüphesiz en iyi oyunlarından biri olmayı şimdiden garantileyen It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bırakmış durumda. Daha önce Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out oyunları ile adından söz ettiren Josef Fares’in yeni oyunu çıktığı gibi yüksek puanlar alarak adından bir kez daha övgü ile söz ettirmeyi başarmıştı.

It Takes Two bir milyon barajını geçti

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

Hazelight imzasını taşıyan ve EA Games çatısı altından çıkmasına karşın arkadaşınızı bedava olarak oyuna davet edebileceğiniz bir sistem kullanan It Takes Two, incelemelerden de çok yğksek puanlar almıştı. Co-op oynanışı ve enerjikleri ile bi hayli beğeni alan oyunun atış sayıları ise Hazelight stüdyosunun resmi Twitter hesabından yapıldı.

Yapılan bilgilendirmede “Vay, az önce It takes Two satış rakamının bir milyonu aştığını ve satışların hala iyi gittiğini öğrendik. Oyunumuza gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ederiz, bunun bizim için anlamı bi hayli büyük” ifadelerine yer verildi. 

It Takes Two merkezine bitmek üzere olan bir evliliği koyarak oyuncuları bu işbirliğine zorlayan bir dinamiğe sahip. Oyunda May ve Cody isimli bir çiftin hikayesine tanıklık ediyoruz. Bir mucize ile kendimizi oyuncak bebeklerin içine hapsolmuş biçimde bulduğumuz oyunda karakterlerin hem yaptıkları hatalar ile hem de evliliklerindeki problemler ile yüzleşmesine tanıklık ediyorduk. Oyunun incelemesine ve video incelemesine aşağıdan inceleyebilirsiniz.

It takes Two inceleme

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu