Oyun Haberleri

İşte yeni Ratchet & Clank Rift Apart oynanış görüntüleri

İşte yeni Ratchet & Clank Rift Apart oynanış fotoğrafları, Oyun severler için İşte yeni Ratchet & Clank Rift Apart oynanış fotoğrafları başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde İşte yeni Ratchet & Clank Rift Apart oynanış fotoğrafları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

İşte yeni Ratchet & Clank Rift Apart oynanış fotoğrafları

Bildiğiniz gibi PlayStation 5’e özel olarak çıkacak ve donanımın gücünden sonuna kadar yararlanması beklenen Ratchet & Clank Rift Apart 11 Haziran’da çıkıyor. Oyunun içine atlamadan önce yine de çevrede ne var ne yok diye göz atmak isteğe göre, geliştirici oynanış fotoğrafları ve araya karışık sinematik görüntüler yayınlamaya sürdürmekte. Oyun için yayına giren son videoda, gezegenlerden bahsediyorlar. Eğlenceli anlatımıyla internet geyiği olma potansiyeli olan videoyu gelin birlikte izleyelim.

Ratchet & Clank Rift Apart gezegenleri tanıtılıyor

Gezegenleri ve oralarda dolaşmanın bi hayli hızlı yollarının gösterildiği yeni fragmanda çevreyle farklı biçimde etkileşimlere girebilecek olmamız ilk göze çarpan unsur oluyor. Insomniac’ın geliştirdiği oyun PS5’in SSD’sini kullanacağından yükleme ekranları olmadan “boyutlar arası bir macera” olarak isimlendiriliyor. Oyunun son fragmanına göre gidebileceğimiz yerler içinde “yeni gezegenler, eski gezegenlerin yeni sürümleri ve eski ve yeni gezegenlerin alternatif boyuttaki sürümleri” yer alıyor. Biraz kafa karıştırıcı gözükse de oyundaki zenginliği gözler önüne sürüyor.

Ayrıca fragmanda görebileceğiniz gibi Nefarious City’de duvarda koşarken, Sargasso’da bir yaratığın üzerine biniyor ve Monoloth’ta bir ray sisteminde kayarak ilerliyoruz. Bu da her gezegenin şansına münhasır bazı özellikleri bulunacağını ve oyuncuların bunu kullanmakta özgür bulunacağını gösteriyor. Geçen günlerde de yine oyun için silahlara odaklanan bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Bağlantıyı siz değerli okurlarımız için aşağıda bırakıyorum, eğer ilginizi çekerse tıklayarak izleyebilirsiniz.

  • Bakınız: Ratchet & Clank Rift Apart için silahlara odaklanan video

Burada şöyle ince bir detay daha var. Ratchet & Clank Rift Apart için yayına giren fragmanların sonundaki mesajlar oyunun ilerleyen zamanda PC için de çıkabileceğine işaret ediyor. Bunun bunun yanında önceki fragmanlarda oyunu “PlayStation’a özel” veya “PlayStation 5’e özel” olarak gösteriyorken, Salı günü yayına giren son fragmanda “PlayStation 5 konsoluna özel” olarak listeledi. Şimdi yayına giren son fragman ise oyunu bir kez daha “PS5’e özel” olarak listeliyor.

Ratchet & Clank Rift Apart

Tabi bu ufak bir ihtimal olsa da hoşumuza gitmedi değil. Yine de resmi bir açıklama gelene kadar hiçbir şey kesin değil. Ratchet & Clank Rift Apart 11 Haziran tarihinde PS5 için özel olarak yayına girecek ve yeni nesil fiyat aralıklarıyla olabileceken dudaklarımızı uçuklatmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu