Sinema Haberleri

Instagram hesap kapatma ve silme linki Türkçe 2021: Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir?

Instagram hesap kapatma ve silme linki Türkçe 2021: Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir?, Dizi ve film severler için Instagram hesap kapatma ve silme linki Türkçe 2021: Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Instagram hesap kapatma ve silme linki Türkçe 2021: Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Instagram hesap kapatma ve silme linki Türkçe 2021: Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir?

Instagram’da güzel efektli fotoğraflar çekip, kısa videolar ilave edip, dostlarınızı ve sevdiğiniz bir ünlünün paylaşımlarını gözlemleyebilirsiniz. Bu uygulama ülkemizde de hemen hemen 38 milyon aktif kullanıcı aracılığıyla kullanılmaktadır. Bu kullanıcıları yüzde 41’i kadın, yüzde 59’u ise erkek kullanıcılardan buluşmaktedir. Bu sosyal platform uygulamasını kullananların sayısı gün geçtikçe yüzde 2 oranında artış göstermektedir. Lakin bu artışın yanında Instagram hesabını kapatanların sayısı da bi hayli fazladır. Bazı Instagram kullanıcıları aracılığıyla en fazla araştırılan konulardan birisi de Instagram uygulaması hesap silme işlemidir. Instagram hesap silme işlemi bi hayli basittir. Hesap silmenin iki yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan biri hesabı geçici olarak kapatma diğeri de hesabı tamamen kapatma işlemidir. Bu konular ile ilgili ayrıntı kısmı bir araya getirdik. Instagram kullanıcı hesabı kapama nasıl yapılıyor? Merak edilen bu soruyu yanıtlayacağız. Instagram hesap silme linki nedir? işte detaylar.

INSTAGRAM HESAP SİLME

Instagram hesabı silme işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Hesabınızı kapatmak için ilk iş İnstagram silme linkine tıklayıp, hesap işlemleri menüsüne ulaşmaktır.
  • Aşağıdaki görsele tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran gelecek.
  • Buradan karşınıza çıkan sayfada gösterilen “Hesabını neden kapatıyorsun?” yazan yeri doldurunuz.
  • Daha sonra “Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir “yazan yere şifrenizi giriniz. Ardından hesabımı geçici olarak kapat yazan yere tıklayınız. Böylelikle hesabınız geçici olarak kapanmış olur.

INSTAGRAM ÜYELİĞİ KAPAMA

Instagram kullanıcı hesabıni kapatmak için en altta “hesabımı kalıcı olarak sil” yazan alana tıklayın. Hesap kapatma nedeninizi yazdıktan sonra yine “hesabımı kalıcı olarak sil” butonuna tıklayınız. Böylelikle kullanıcı hesabınizi kapatmış olursunuz.

INSTAGRAM HESAP SİLME LİNKİ

Instagram hesabını kalıcı olarak silme linki için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

INSTAGRAM DONDURMA

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu