Sinema Haberleri

Instagram hesabı dondurma süresi ne kadar, kaç gün? Instagram kaç gün dondurulur, ne kadar süre sonra hesap açılır?

Instagram hesabı dondurma süresi ne kadar, kaç gün? Instagram kaç gün dondurulur, ne kadar süre sonra hesap açılır?, Dizi ve film severler için Instagram hesabı dondurma süresi ne kadar, kaç gün? Instagram kaç gün dondurulur, ne kadar süre sonra hesap açılır? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Instagram hesabı dondurma süresi ne kadar, kaç gün? Instagram kaç gün dondurulur, ne kadar süre sonra hesap açılır? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Instagram hesabı dondurma süresi ne kadar, kaç gün? Instagram kaç gün dondurulur, ne kadar süre sonra hesap açılır?

Instagram dondurma işlemi yapmak isteyen kullanıcılar ilk kez kafalarına takılan pürüzleri gidermek istiyor. Hesabını ne zaman geri açabileceği hususunda bilgi sahibi olduktan Instagram dondurma işlemini uygulamak isteyenler doğru yerdeler. Instagram kaç gün dondurulur sualinin yanıtı en ayrıntılı biçimde bu başlık altında yer alıyor. En çok yapılan işlemler içinde bulunan dondurma işlemi ile alakalı bilgi almak için ayrıntı kısmı incelemeye başlayabilirsiniz.

Instagram Kaç Gün Dondurulur?

Instagram hesap dondurma işlemi öncesi kullanıcıların kafalarına takılan soru işaretlerinden biridir. Geçici bir süre hesabını kullanmaya ara vermek isteyenler yeniden hesabını aktif hale getirmek istediğinde ise sorun yaşamak istemiyor. Bu noktada akla takılan soru işareti için korkmanıza gerek yok. Çünkü istediğiniz an hesabınızı dondurabilir, istediğiniz an ise aktif hale getirebilirsiniz. Lakin bu işlemi bir kere yaptıktan sonra hesabı yeniden dondurmanız için aradan 7 gün süre geçmesi gerekiyor.

Instagram’ı Geçici Olarak Nasıl Dondurabilirim?

Instagram hesap kapatma işlemini geçici olarak yapmak isteyen kullanıcılar doğru yerdeler. Çeşitli nedenlerden dolayı hesabını bir süre kapatmayı düşünenler bu işlemi Instagram’ın resmi internet sitesinde bulunan hesap ayarları bölümünden yapabiliyor. Bu noktada izleyeceğiniz adımlar ile bi hayli basit. Instagram’ı geçici olarak nasıl kapatabilirim sualinin yanıtı şöyle;

  • Instagram hesabınızı kapatmak için ilk kez aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız.
  • Instagram hesap ayarları penceresine geldikten sonra hesabınızı kapatmak için size sunulan seçeneklerden bir tanesini seçiniz.
  • Kullanıcı adı, telefon numarası ve parolanızı doğru bir biçimde doldurunuz.
  • Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna bastıktan sonra bu işlemi başarı ile gerçekleştirebileceksiniz.
  • Hesap kapandıktan sonra yeniden aktif hale getirmek için ise kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesaba giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İnstagram hesabınızı dondurmak için İnstagram dondurmalinkine tıklayınız

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu